Компанія «Торум», як є дочірньою компанією підозрюваної у корупційних схемах «Трейд Коммодіті», виграла ще один тендер на поставку пального, загальною вартістю 408 мільйонів гривень.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Prozorro.

Як йдеться у повідомленні, очікувана вартість тендеру мала скласти 410,77 мільйонів гривень, в той час, як фактична вартість купівлі склала 408,55 мільйонів гривень. При цьому, у ході тендеру було відхилено пропозицію іншої компанії, яка пропонувала поставити пальне для Міноборони за нижчою ціною.

За даними enkorr, за 8 місяців 2018 року «Трейд Коммодіті» та її дочірні компанії відповідальні за постачання близько 60% пального для потреб Міноборони.

Раніше суд не задовольнив касаційну скаргу Міноборони, яке просило стягнути з «Трейд коммодіті» 3,1 мільйони гривень.

Нагадаємо, 11 жовтня 2017 року детективи НАБУ затримали чотирьох осіб у справі про корупційні схеми із закупівлею палива для армії. 

Двом високопосадовцям Міністерства оборони вручили підозру — Ігорю Павловському і директору Департаменту держзакупівель і матеріального забезпечення Володимиру Гулєвичу.

Про інших двох затриманих у справі наразі інформації немає: ані хто вони, ані яку роль відігравали в корупційній схемі.

За інформацією НАБУ, чиновники Міноборони завдали Україні збитків майже на 150 мільйонів гривень через корупційні схеми із закупівлею палива для армії.

Сам Павловський звинувачення заперечує

ЧИТАЙТЕ: Що відомо про затриманих високопосадовців Міноборони.

Поділитись: