Популярний американський жіночий бренд Victoria's Secret найняв першу трансгендерну модель. 22-річна бразилійка Валентина Сампайо зніметься у новій кампанії VS Pink.

Як зазначає DailyMail, новина з'явилася через майже рік після того, як директор із маркетингу Victoria's Secret Ед Разек заявив, що трансгендери і моделі plus size не підійдуть бренду.

«Чи розглядали ми таку можливість? Звісно. Але прийшли до висновку, що не підемо цим шляхом. Не думаю, що ми повинні орієнтуватися на всіх можливих покупців. Ми працюємо на конкретну аудиторію. З моделями-трансгендерами, як і з дівчатами plus size, ми співпрацювати не будемо. Наше шоу — це 42-хвилинна казка», — цитує Разека DailyMail.

22-річна Валентина Сампайо поділилася новиною про співпрацю з відомим брендом в Instagram. Вона опублікувала фотографію в халаті, і підписала знімок: «Бекстейдж знімок VS Pink».

Багато шанувальників і колег поспішили привітати модель. У 2017-му році дівчина опинилася на обкладинці французького Vogue.

Нагадаємо, 40-річного трансгендера Джанмарко Негрі обрали мером невеличкого міста Тромелло, що в провінції Ломбардія на півночі Італії. Він ніколи раніше не займався політикою, але здобув популярність завдяки своїй активній діяльності щодо захисту прав сексуальних меншин. Він був адвокатом у кримінальних справах та активним учасником акцій щодо захисту.

Поділитись: