На кордоні між Азербайджаном та Вірменією третій день поспіль тривають бої. За останню добу загинули семеро азербайджанських та двоє вірменських військових. Баку також повідомило про загибель 76-річного цивільного внаслідок обстрілів вірменської артилерії.

Про це повідомляє Meydan.TV.

Як повідомив заступник міністра оборони Азербайджану Керім Велієв, із азербайджанського боку загинули четверо офіцерів і троє військових. Унаслідок артилерійських обстрілів з боку Вірменії в селі Агдам загинув 76-річний Азіз Азізов.

Міністерство оборони Вірменії, зі свого боку, заявило про загибель двох військовослужбовців — майора та капітана. Про втрати з боку цивільних Єреван не повідомляв.

Обидві сторони заявили про знищення військової техніки та бойових засобів противника.

  • Бойові дії між Азербайджаном та Вірменією тривають із 12 липня на ділянці прикордонного Товузького району, що на північному сході Вірменії. Тоді Баку звинуватило Єреван в артилерійському обстрілі на кордоні з метою захоплення позицій.
  • У Міноборони Вірменії заявили, що збройні сили Азербайджану спробували захопити вірменський опорний пункт, прикриваючись артилерійським вогнем.
  • 13 липня Азербайджан повідомляв про загалом чотирьох загиблих військовослужбовців. Вірменія заявляла, що втрат із їхнього боку немає.
  • У 1988 році між вірменами та азербайджанцями спалахнув збройний конфлікт за контроль над спірними прикордонними територіями, передусім Нагірним Карабахом. Тривав він до 1994 року, коли сторони досягли перемир'я.
  • Водночас військові прикордонні сутички не припинялися і після цього. Одне з найбільш масштабних загострень сталося в Нагірному Карабасі у квітні 2016 року: тоді повідомляли про щонайменше 33 загиблих і понад 200 поранених із обох боків.
Поділитись: