Конфлікт на Харківщині: учасника Ширяєва взяли під варту на 60 діб

14 вересня, 2018 23:12
default/Конфлікт на Харківщині: учасника Ширяєва взяли під варту на 60 діб
Зберегти
Вигляд
Київський суд Харкова взяв Олега Ширяєва, якого раніше затримали за підозрою у спробі рейдерського захоплення підприємства на Харківщині, під варту на 60 діб без права внесення застави.

Київський суд Харкова взяв Олега Ширяєва, якого раніше затримали за підозрою у спробі рейдерського захоплення підприємства на Харківщині, під варту на 60 діб без права внесення застави.

Про це повідомило «Громадське Харків» у своєму Telegram-каналі.

Відповідний запобіжний захід харківський суд обрав 14 вересня.

Ширяєву оголосили про підозру у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1, ч. 4  ст. 294 (хуліганство) та ч. 2 ст. 347 (умисне знищення або пошкодження майна працівника правоохоронного органу, працівника органу державної виконавчої служби и приватного виконавця).

Раніше суд узяв під варту на 60 діб без права внесення застави ще 22 учасників конфлікту.

13 вересня співробітники поліції оголосили про підозру Олегу Ширяєву, якого правоохоронці назвали екс-бійцем батальйону «Азова». 

Раніше у поліції повідомили, що затримали екс-бійця батальйону «Азов» Олега Ширяєва за підозрою у спробі рейдерського захоплення підприємства на Харківщині.

У «Азові» наголосили, що батальйон ніколи не співпрацював із Ширяєвим.

Нагадаємо, 11 вересня стало відомо, що на територію елеватора у селищі Занки на Харківщині проникли невідомі в балаклавах. Там їх зустріли мешканці райцентру. Унаслідок цього між кількома групами осіб стався конфлікт і стрілянина.

Генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що відбулась «спроба силового, із застовуванням зброї, захоплення зернового елеватора».

За даними поліції, поранення під час конфлікт отримали 7 людей, серед яких шестеро чоловіків й один працівник поліції. Усіх їх доправили до місцевої лікарні для надання допомоги.

Як повідомила «Всеукраїнська Аграрна Рада», йдеться про спробу рейдерського захоплення фермерського господарства «Строгого О.Ф.».

Поліція відкрила кримінальне провадження і повідомила, що затримала через конфлікт 22 людини та вилучила зброю.

 

 

Більше про:
# рейдерство
Пов`язані новини