У США керівництво Республіканської партії в Палаті представників погодилося винести на порядок денний законопроект про зміцнення співробітництва США та України у сфері кібербезпеки.

У США керівництво Республіканської партії в Палаті представників погодилося винести на порядок денний законопроект про зміцнення співробітництва США та України у сфері кібербезпеки.

Про це повідомляє «Голос Америки».

Автором законопроекту є конгресмен-республіканець Брендан Бойл. Він зареєстрував його ще минулого року.

«Я радий, що керівництво Республіканської партії в Палаті представників погодилося винести на порядок денний голосування мого законопроекту, який має підтримку в обох партіях і допоможе Україні захистити свою кібербезпека від російської агресії», — написав Бойл у Twitter.

Для того, щоб закон набув чинності, його має затвердити Палата представників, Сенат, також підписати президент США.

2 лютого міністр оборони України Степан Полторак зустрівся у Вашингтоні з главою Пентагону Джеймсом Меттісом, де зокрема обговорили передачу летальної зброї, а сам Меттіс наголосив, що США надалі чинитимуть тиск на РФ для відведення озброєння на Донбасі.

Нагадаємо, Сполучені Штати готові надати Україні «посилені оборонні можливості», заявили у Державному департаменті США.

Раніше телеканал ABC News повідомляв, що президент США Дональд Трамп повинен затвердити продаж протитанкових ракет Україні, посилаючись на джерела у Державному департаменті. Будь-який продаж зброї потребує схвалення Конгресу.

Раніше США схвалили експортну ліцензію на зброю для України.  У Кремлі заявили, що можливість отримання Україною зброї від США призведе до «кровопролиття». 

Сенат США передбачив у 2018 році виділення Україні оборонної зброї та 500 мільйонів доларів допомоги. Телеканал АВС повідомив, що в США розглядають три варіанти передачі Україні летальної зброї.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Багато шуму про ракетні комплекси «Джавелін»

Поділитись: