Генеральне консульство України в Мілані з 25 лютого призупиняє прийом громадян та видачу документів через спалах китайського коронавірусу в регіоні Ломбардія.

Як повідомили в консульстві, припинити роботу офісів за виключенням надання першочергових послуг дали розпорядження президент Ломбардії та Міністр охорони здоров’я Італії.

«Прийом громадян буде відновлено після отримання відповідних рекомендацій від регіональних органів влади Ломбардії, про що буде своєчасно повідомлено», — йдеться в повідомленні.

В консульстві також порадили людям у разі виникнення надзвичайної ситуації звертатися на гарячу лінію консульства (+39 348 725 4038) або на електронну пошту ([email protected]).

Раніше посол України в Італії Євген Перелигін у коментарі hromadske повідомив, що українців немає серед заражених коронавірусом в Італії, де на півночі країни стався спалах Covid-2019.

За останніми офіційними даними, від зараження коронавірусом в Італії померли 5 людей, понад 200 інфіковані. Вже вдень 24 лютого державні ЗМІ Італії повідомили про шосту жертву.

Спалах китайського коронавірусу стався на півночі Італії, влада ввела у цих областях обмеження на пересування. Українцям вже рекомендували не їздити у ці регіони.

Водночас українські прикордонники повідомили, що вимірюватимуть температуру людей, які прибуватимуть з Італії, через спалах там коронавірусу.

Поділитись: