Служба безпеки України перевіряє інформацію щодо наявності державної таємниці в матеріалі журналу «Новое время» про корупцію із закупівлею військової техніки.

Служба безпеки України перевіряє інформацію щодо наявності державної таємниці в матеріалі журналу «Новое время» про корупцію із закупівлею військової техніки.

Про це повідомив перший заступник голови Служби безпеки України Віталій Маліков, передає «Укрінформ».

«Передчасно надавати ще кваліфікацію. Зараз Служба безпеки України в межах визначених законодавством повноважень перевіряє інформацію щодо наявності в публікації відомостей, які становлять державну таємницю, бо тут питань дуже багато», — сказав Маліков.

Нагадаємо, 5 квітня журнал «Новое время» у своєму щотижневому випуску оприлюднив матеріал «Служили два товариші. Секретні оборонні замовлення стали золотою жилою для представників влади» про корупцію з закупівлею військової техніки для української армії.

Фігурантом є голова комітету нацбезпеки та оборони Сергій Пашинський, який, за версією видання, причетний до організації схеми, згідно з якою польська компанія Wtorplast закупила чеські БМП по 20 тисяч доларів, розібрала на частини та перепродала Україні по 205 тисяч доларів.

У матеріалі фігурує також заступник голови РНБО Олег Гладковський.

Адвокат Пашинського заявляє, що народний депутат не має стосунку до фактів, викладених у розслідуванні.

Згодом головний редактор «Нового времени» Віталій Сич повідомив, що після публікації до офісу видання без попередження прийшли адвокати Пашинського з пропозицією про «врегулювання». 

За словами Сича, адвокати погрожували та вимагали опублікувати у журналі публікацію самого Пашинського на кілька сторінок і його фото, яке журналісти мали б поставити на всю обкладинку.

Польська компанія Wtorplast позиватиметься до видання «Новое Время» на понад $1 млн через матеріал про корупцію із закупівлею військової техніки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто і чому погрожує виданню «Новое время».

Поділитись: