Перший президент України Леонід Кравчук прокоментував рішення президента Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради. Кравчук стверджує, що Зеленський діяв адекватно й відповідно до ситуації, яка склалася, оскільки парламент і вся «стара влада» не має наміру співпрацювати з главою держави.

Про це Кравчук заявив в ефірі телеканалу «112 Україна»

«Він (Зеленський — ред.) діє відповідно до ситуації, яка склалася. У Верховної Ради на сьогодні рейтинг 4-5%, народ не довіряє Верховній Раді. Зважаючи на бажання українського народу, президент діє адекватно. А супротив є і буде, але його треба долати», — вважає Кравчук.

«Те, що вчора провалили голосування (за законопроект Зеленського про вибори — ред.) — це базар. це свідчить про те, що Верховна Рада і загалом стара влада не збирається конструктивно співпрацювати з президентом, А це означає, що йому рано чи пізно доведеться звертатися за підтримкою до українського народу», — додав він.

Нагадаємо:

Згідно з останнім опитуванням, найвищий рейтинг має партія президента Володимира Зеленського, далі йде партія кума Путіна Віктора Медведчука.

Поділитись: