Києву передадуть кубки Ліги чемпіонів 21 квітня. Цього ж дня всі кияни та гості міста матимуть змогу зробити фото із кубками. Вільний доступ до трофеїв триватиме до 19 години.

Києву передадуть кубки Ліги чемпіонів 21 квітня. Цього ж дня всі кияни та гості міста матимуть змогу зробити фото із кубками. Вільний доступ до трофеїв триватиме до 19 години.

Про це повідомляє кореспондент Громадського, який перебуває на прес-конференції з приводу підготовки до фіналів ЛЧ.

«21 квітня відбудеться передача кубків Ліги чемпіонів Україні, зокрема Києву. Захід розпочнеться о 12 годині на Майдані Незалежності. Безпосередньо на сцені перед будівлею КМДА відбудеться передача кубків. Далі — кубки подорожуватимуть Україною», — зазначив радник з питань проведення фіналу Ліги чемпіонів Андрій Мірошниченко .

На час проведення змагань від вулиці Богдана Хмельницького до Городецького на Хрещатику буде стояти спеціальна фан-зона «Фестиваль чемпіонів» де будуть кубки і  футбольне поле.

Відкриття «Фестивалю чемпіонів» відбудеться 24 травня.

У КМДА зазначають, що футбольна фан-зона після завершення чоловічого фіналу Ліги чемпіонів, який відбудеться 26 травня, плавно перетвориться у зону для проведення Дня міста Києва уже починаючи з 27 травня .

За слова представника Федерації Футболу Андрія Бондаренка 22 квітня кубки прибудуть в Маріуполь, 23 їх демонструватимуть у Дніпрі,  26 — у Харкові, 29 — в Одесі, а завершується подорож 30 квітня у Львові .

Також у КМДА зазначили, що у Києві буде встановлено близько 400 громадських вбиралень. Вони будуть розташовані і на туристичних локаціях, і поруч зі стадіонами. Окрім того, будуть туалети в «Фестивалі чемпіонів» на Хрещатику. До того ж, вбиральні будуть стояти в парку Шевченка та поруч із Палацом Україна, де будуть розташовані точки збору фанатів обох команд.

Фінали Ліги чемпіонів УЄФА відбудуться в Києві. Жіноче змагання пройде 24 травня, чоловічий матч – 26 травня.

В управлінні транспорту КМДА оголосили, що вулиці у середмісті столиці будуть перекриті на час проведення фіналів ЛЧ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки заробить Київ на фіналі Ліги Чемпіонів

За словами організаторів фіналів Ліги чемпіонів у Києві всі квитки на змагання уже розкуплені

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile