Київська влада просить УЄФА як організатора Ліги чемпіонів зняти рекламу російського «Газпрому» з банерів у «Фестивальному містечку» столиці.

Київська влада просить УЄФА як організатора Ліги чемпіонів зняти рекламу російського «Газпрому» з банерів у «Фестивальному містечку» у центрі столиці.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

«Ми вдячні УЄФА за розуміння і за те, що вони пішли на відмову від промо-стенду цієї компанії, офіційної локації та окремої реклами, на кшталт Adidas, MasterCard, Lays та інших спонсорів. Проте, навіть згадування лого компанії серед загального переліку спонсорів Ліги чемпіонів стало для нас неприємною несподіванкою», — сказав головний представник КМДА з питань проведення фіналу ЛЧ у Києві Андрій Мирошніченко.

Він додав, що місто проводить додаткові переговори щодо вирішення питання реклами «Газпрому» та сподівається на розуміння з боку УЄФА.

«Дії з боку Росії: анексія Криму, війна на Сході, і, як наслідок, наше ставлення до всіх і всього, що пов’язане з країною-агресором, на жаль, зрозумілі не всіма у світі. Проте, я сподіваюсь, що ми таки знайдемо повне розуміння з боку УЄФА», – додав Мирошніченко.

«Фестивальне містечко» – традиційна офіційна локація фіналів Ліги чемпіонів, організацією якої займається УЄФА. У Києві його встановили на Хрещатику.

«Газпром» став спонсором Ліги чемпіонів у 2012 році. У 2018 році угоду компанії з УЄФА продовжили на три роки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як Київ готується до фіналів Ліги чемпіонів

Як повідомлялося, Київ очікує на приїзд 100 тисяч вболівальників  на фінал Ліги Чемпіонів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Реал» — «Ліверпуль»: 5 фактів про команди київського фіналу Ліги чемпіонів

21 квітня Києву передали кубки Ліги Чемпіонів. За словами організаторів фіналів у Києві всі квитки на змагання уже розкуплені. Фінал Ліги чемпіонів відбудеться  у Києві 26 травня о 21:45 на НСК «Олімпійський».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки заробить Київ на фіналі Ліги Чемпіонів.

Поділитись: