Міська влада Києва закупила газ у приватних газодобувних компаній за цінами, які були майже вдвічі вищими за ті, за якими Нафтогаз реалізує газ для потреб населення.

Міська влада Києва закупила газ у приватних газодобувних компаній за цінами, які були майже вдвічі вищими за ті, за якими Нафтогаз реалізує газ для потреб населення.

Про це повідомляє прес-служба Нафтогазу.

Так, КМДА придбало газ у приватниї компанії «Укрнафтобуріння» за ціною 10200 гривень за тисячу кубометрів, в той час, як вартість газу, який Нафтогаз продає для населення, складає 5930 гривень за тисячу кубометрів.

«Таким чином, укладання мирової угоди та якнайскоріше врегулювання ситуації дозволить підприємству (комунальному підприємству Київтеплоенерго — ред.) отримувати газ за пільговою ціною», — заявили у Нафтогазі.

Там також додали, що вітають пропозицію КМДА укласти мирову угоду та готові поновити постачання газу для потреб киян одразу після її підписання.

Нагадаємо, що КМДА погодилась успадкувати заборгованість «Київенерго» перед Нафтогазом та повідомила про те, що підпише з компанією мирову угоду.

Раніше у Київраді ухвалили рішення про створення комунального підприємства Київтеплоенерго, яке взяло на баланс тепломережі від ПАТ «Київенерго», включаючи котельні та ТЕЦ.

В той же час, у новоствореному комунальному підприємстві відмовляються ставати правонаступниками боргів «Київенерго», через що у Нафтогазі відмовляються постачати газ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому в Києві немає гарячої води, або що не можуть поділити київська влада і Нафтогаз

19 липня стало відомо, що теплопостачальна компанія «Київенерго», яка належить Рінату Ахметову, збирається оскаржити рішення суду, у якому відмовили передати її боргові зобов’язання перед Нафтогазом комунальній компанії Київтеплоенерго.

Раніше в КМДА повідомляли, що не збираються «успадковувати» борги «Київенерго» перед Нафтогазом. В газовій компанії повідомили, що це суперечить законодавству, а київська влада «чинить на Нафтогаз публічний тиск».

Нафтогаз, у свою чергу, заявив, що постачатиме газ Київтеплоенерго після вирішення питання із заборгованістю.

Також повідомлялось, що процес завершення угоди влади Києва з ПАТ «Київенерго» не спричинить підвищення тарифів на опалення та гарячу воду для мешканців столиці.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile