УКРАЇНА

Київрада заборонила будувати багатоповерховий готель у центрі столиці

21 червня, 2018 21:25
УКРАЇНА/Київрада заборонила будувати багатоповерховий готель у центрі столиці
Зберегти
Вигляд
Київрада заборонила будувати багатоповерховий готель в історичному місці Києва на Андріївському узвозі, 14-16.

Київрада заборонила будувати багатоповерховий готель в історичному місці Києва на Андріївському узвозі, 14-16.

Про це повідомляє прес-служба Київради.

На площі 0,19 гектара на Андріївському узвозі забудовник планував зведення дев’ятиповерхового готелю. Така висотність планованої будівлі перевищувала б допустиму, оскільки максимально дозволена висотність споруд на цій ділянці — 12 метрів. Запланований проект готелю передбачав будівлю 30 метрів заввишки.

Київрада ухвалила рішення, яким підрядник будівництва має негайно зупинити подальше будівництво готельного комплексу з закладами громадського харчування та паркінгом для легкового транспорту.

«Якщо забудовник протягом місяця не обмежить висотні параметри готелю, Київрада розірве договір оренди земельної ділянки на  Андріївському узвозі, 14-16 з приватним підприємством «Маркон», — йдеться у рішенні Київради.

Нагадаємо, що 21 червня Київрада також  підтримала рішення щодо Поштової площі, яке не передбачає створення музею.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Музей чи торговий центр що не так з будівництвом на Поштовій площі столиці?

Перед голосуванням у Київраді сталися сутички: активісти, що виступають проти проекту рішення щодо збереження артефактів, знайдених під час розкопок на Поштовій площі, без розриву договору з забудовником ТРЦ, прорвалися в кулуари Київради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розкопки на Поштовій: артефакти часів Київської Русі проти торговельного центру. 

Активісти виступають за створення Музею на Поштовій площі. 21 червня мало вібдутися голосування щодо відповідного проекту рішення, але 19 червня стало відомо, що зареєстрували новий проект, у якому не згадується про припинення інвестиційного договору і не йдеться про створення музею. Це обурило активістів, які півроку влаштовували акції з вимогою підтримати попередній проект, який передбачає створення музею. Протестувальники встановили намети біля Київради та вимагають повернути договір.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Майже законні: які скандальні забудови Києва можуть легалізувати?

Пов`язані новини