Американський актор, лауреат премії «Оскар» за найкращу чоловічу роль у фільмі «Легенда Г'ю Гласса» Леонардо Ді Капріо пообіцяв виділити $ 5 мільйонів, щоб врятувати ліси Амазонії від пожеж.

На своїй сторінці в Instagram актор оголосив, що Earth Alliance — організація, яку Ді Капріо створив разом із благодійниками Лорен Пауелл Джобс і Брайаном Шетом, — створила надзвичайний фонд Amazon Forest. Ця організація буде займатися допомогою корінним жителям, які постраждали від пожеж, а також компаніям, що намагаються зупинити пожежі.

Крім обіцяних $ 5 мільйонів Earth Alliance також збирає пожертвування, щоб допомогти відновити бразильський тропічний ліс.

Амазонка — найбільший тропічний ліс у світі. У ньому міститься життєво важливий запас вуглецю, що уповільнює темпи глобального потепління. У лісах Амазонії проживає мільйон корінних мешканців, а також близько трьох мільйонів видів тварин і рослин. Цьогоріч у лісах Амазонії сталося понад 75 000 пожеж. Це рекордна кількість за 7 років спостереження.

Збільшення пожеж екоактивісти пов’язують із політикою президента Бразилії Жаїра Болсонару. На їх думку, він заохочує підпали, щоб звільнити землю для аграрної та видобувної промисловості.

Нагадаємо, Бразилія відмовилась від 35 млн євро, які Німеччина виділила на проєкти із захисту лісів Амазонки.

Поділитись: