Україна веде переговори з представниками багатьох світових компаній, зокрема Amazon, Google, Binance. У фракції «Слуга Народу» вважають їх «прихід» в Україну цілком реальним.

Про це в інтерв’ю «ЛІГА.net» розповів лідер фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія.

«Ми домовилися з Rakuten, власниками Viber, розмовляли з Binance, найбільшою криптобіржею. Розмовляємо зараз з Amazon про прихід в Україну. Мова про дата-центр. Також розмовляємо з Google про перенесення штаб-квартири з Європи сюди», — розповів Арахамія.

Він також зазначив, що тривають перемовини з представниками платіжної системи PayPal. Водночас, вважає це завдання «непіднімним», оскільки в Україні не бачать ринку.

«Ми зараз придумали нову стратегію переговорів з ними. Я сподіваюся, вона спрацює. Не хочу спойлерити. У них же є представництво у Росії, і вони весь час намагаються задавити появу PayPal в Україні», — додав глава фракції.

На думку Арахамії, прихід таких компаній в Україну цілком можливий, триває активна фаза переговорів. Водночас, він вказав, що у країнах, де зорієнтовані згадані компанії, велика бюрократія, тож угоди укладатимуться довго.

«Набагато швидше угоди відбуваються з багатими людьми з країн з авторитарними режимами. Тому з точки зору інвестицій в перші два роки це будуть арабські країни, Азербайджан, Білорусь», — додав представник «Слуги Народу».

Нагадаємо, міністр інфраструктури України Володимир Омелян провів зустріч із керівництвом Поштової Служби Сполучених Штатів, де заявив, що зацікавлений у тому, щоб онлайн-магазин Amazon вийшов на український ринок.

У Національному банку України повідомили, що Кабінет міністрів активно працює над тим, аби залучити міжнародну систему грошових переказів PayPal на український ринок.

Поділитись: