Світ

Лідер протестів у Вірменії Пашинян та прем'єр Саргсян готуються до перемовин

22 квітня, 2018 08:47
Світ/Лідер протестів у Вірменії Пашинян та прем'єр Саргсян готуються до перемовин
Зберегти
Вигляд
Переговори між лідером протестів Ніколом Пашиняном і прем'єр-міністром Вірменії Сержем Саргсяном відбудуться 22 квітня (о 9 ранку за Києвом).

Переговори між лідером протестів Ніколом Пашиняном і прем'єр-міністром Вірменії Сержем Саргсяном відбудуться 22 квітня (о 9 ранку за Києвом).

Про це повідомив Нікол Пашинян у прямому ефірі Азатутюн ТВ, передає «Радио Свобода».

«Як я оголосив на мітингу, під час зустрічі з Армен Саркисяном, а також за день до цього під час нашого мітингу ми висловили готовність обговорити умови відставки Сержа Саргсяна і передачі влади», — сказав Пашинян.

«Після зустрічі з Армен Саркисяном ми отримали підтвердження, що Серж Саргсян готовий зустрітися і обговорити цей порядок денний», — заявив Пашинян, підкресливши, що у неділю в готелі «Маріотт Вірменія» відбудуться його переговори з Сержем Саргсяном з приводу умов відставки і передачі влади.

Раніше прем'єр-міністр Вірменії Серж Саргсян виступив із заявою про внутрішньополітичну ситуацію в країні та закликав протестувальників до діалогу.

Лідер акцій протестів у Вірменії, депутат Національних зборів Нікол Пашинян відповів на опублікований заклик прем'єр-міністра Сержа Сарсгяна про необхідність діалогу.

Як повідомлялося, протестувальники 20 квітня почали блокувати дороги в столиці країни. Лідер протесту, депутат парламенту Нікол Пашинян під час мітингу на площі Республіки в Єревані заявив про чотири вимоги протестувальників до влади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Від президента до прем'єра: п'ять фактів про рокіровку нового прем'єра Вірменії Сержа Саргсяна

Раніше повідомлялося, що під час протестів у Єревані затримали 59 людей. 17 квітня поліція заявила, що звільнила усіх затриманих.

17 квітня правляча Республіканська партія офіційно затвердила кандидатуру керівника партії, екс-президента Саргсяна на посаді прем’єр-міністра країни. 16 квітня його кандидатуру офіційно висунула парламентська фракція Республіканської партії.

Зранку 16 квітня протестувальники перекрили низку головних автодоріг у Єревані на знак протесту проти висунення екс-президента Вірменії Сержа Саргсяна на пост прем’єр-міністра. Також противники прем'єрства Саргсяна увірвалися до будівлі Громадського радіо. Правоохоронці застосували шумові гранати  і  сльозогінний газ проти учасників акцій протесту в Єревані.

16 квітня між протестувальниками та правоохоронцями сталися  сутички, унаслідок чого за медичною допомогою звернулися 46 постраждалих, шестеро з яких — поліцейські. Також під час сутичок у Єревані постраждав один з організаторів акцій протесту, депутат Пашинян.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Протести у Вірменії: як екс-президент хоче стати прем'єром

Пов`язані новини