Представники чотирьох шахт держпідприємства Львіввугілля оголосили голодування у приміщенні Львівської облдержадміністрації через затримки з виплатами заробітних плат.

Про це повідомив голова незалежної профспілки гірників Михайло Волинець.

Зазначається, що голодування на знак протесту оголосили очільниця шахти «Лісова» у Червонограді Мирослава Кафтан, та голови шахт «Межирічанська», «Степова» та «Червоноградська» від Львіввугілля Василь Лесняк, Василь Семканич та Валерій Бабій відповідно.

«Вони перебувають у приміщенні Львівської ОДА та не збираються залишати будівлю доти, доки не буде вирішене питання заборгованості перед працівниками підприємства», — написав він.

Лідери профспілок вимагають, щоб виконувач обов’язків голови Львівської ОДА терміново доповів президенту про критичну заборгованість та кризу галузі.

Як повідомляється, станом на 16 січня зарплатна заборгованість перед Львіввугілля складає 317 млн 790 тис. грн (грудень, листопад, частково жовтень 2019 року).

hromadske зв’язується з головою незалежної профспілки для уточнення поточної ситуації. Відповідь очікуємо.

Нагадаємо, 18 червня 2019 на Львівщині гірники з шахт «Лісова» та «Степова» відмовились спускатися у забої до повного погашення заборгованості по заробітній платі. 19 червня всі шахти ДП «Львіввугілля» відновили роботу.

Поділитись: