Генеральний прокурор Юрій Луценко був у відпустці за свій кошт 29 січня, коли відвідував форум «Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом», де Петро Порошенко оголосив, що знову балотуватиметься у президенти.

Про це йдеться у відповіді Генеральної прокуратури України на запит журналістки Громадського.

«Станом на 29.01.2019 генеральний прокурор України Ю. Луценко перебував у відпустці без збереження заробітної плати відповідно до наказу Генеральної прокуратури України від 29.01.2019 № 422-вц», — зазначили у Генпрокуратурі. 

Водночас у відомстві не відповіли на питання про те, з якої дати почалася ця відпустка та коли закінчилася. Також у ГПУ проігнорували питання про те, скільки днів Луценко провів у відпустці упродовж 2018 року.

Раніше стало відомо, що генпрокурор Луценко відвідав форум Порошенка, попри те, що за законом не може займатись політикою.

Нагадаємо, 29 січня відбувся з'їзд, де чинний президент України Петро Порошенко оголосив про свою участь у президентських виборах навесні 2019 року. Перед початком форуму кілька людей прийшли до місця проведення форуму з плакатами «Вибачте, так а хто замовив Гандзюк?», вимагаючи розслідувати вбивство радниці міськголови Херсона Катерини Гандзюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Як Юрій Луценко грав у політику в Генеральній прокуратурі та що з цього вийшло

Нагадаємо, у минулому році генпрокурор Луценко заявив, що подає у відставку. Він зробив заяву, коментуючи створення тимчасової слідчої комісії щодо розслідування смерті херсонської активістки Катерини Гандзюк.

7 листопада Луценко подав президенту заяву про свою відставку. Однак, президент Петро Порошенко повернув Луценку заяву про відставку.

Поділитись: