Політика

Луценко вважає, що керівник спецрозслідувань ГПУ Горбатюк «не вслідкував» за зняттям арешту з майна Захарченка

Політика/Луценко вважає, що керівник спецрозслідувань ГПУ Горбатюк «не вслідкував» за зняттям арешту з майна Захарченка
Зберегти
Вигляд
Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що керівник управління спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк «не вслідкував» за справою, в межах якої суд зняв арешт з майна екс-глави МВС Віталія Захарченка.

«По Захарченку. Пан Горбатюк захопився трошки інтерв’ю і не вслідкував за справою, яка знаходиться в його провадженні. Тим не менше хочу всіх заспокоїти, тут не йдеться про щось надзвичайне», — сказав Луценко під час спілкування із журналістами.

Генпрокурор додав, що ГПУ аналізує рішення суду і він упевнений, що в найближчий час це майно арештують повторно.

«Воно нікуди не втече, там здебільшого квартири, паркомісця, земельні ділянки», — резюмував Луценко.

У коментарі Громадському Горбатюк зазначив, що таке ж саме питання — «чому не вслідкував» — можна поставити і самому Луценку.

«Якщо суд прийняв рішення. Мало ми стикаємося з рішеннями суддів, яка на голову не налазять. Вживаємо заходів для відновлення (арешту майна — ред.). Суд не врахував ті докази, які є. Йому недостатньо тих свідчень, що ця фірма, якій належить майно, що вона пов’язана із Захарченком», — сказав керівник управління спецрозслідувань ГПУ.

Нагадаємо, Печерський райсуд Києва зняв арешт з 20 земельних ділянок, трьох будинків, квартири та двох машиномісць, накладений у межах розслідування справи про відмивання коштів екс-главою МВС Віталієм Захарченком.

Нагадаємо, у 2017 році у Генпрокуратурі повідомляли, що усе рухоме та нерухоме майно, а також рахунки в Україні екс-глави МВС Віталія Захарченка, підозрюваного в низці злочинів, перебувають під арештом.

У липні того ж року Печерський суд Києва дозволив розпочати розслідування щодо екс-глави МВС Захарченка.

У квітні минулого року 26 квітня колишній міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко під час прес-коференції щодо справи про держзраду екс-президента Віктора Януковича у Москві розповів, що веде власне розслідування розстрілів часів Євромайдану.

Віталій Захарченко — глава МВС за часів Януковича, ГПУ підозрює його у злочинах проти людяності під час подій Євромайдану.

З 26 лютого 2014 перебуває у розшуку Служби безпеки України, переховується від правосуддя в Росії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Про Майдан, церкву та «політичне майбутнє»: прес-конференція соратників Януковича

Пов`язані новини