УКРАЇНА

Луценко намагається ліквідувати «незручний» для себе орган — керівник Департаменту спецрозслідувань

25 червня, 2018 11:27
УКРАЇНА/Луценко намагається ліквідувати «незручний» для себе орган — керівник Департаменту спецрозслідувань
Зберегти
Вигляд
Керівництво Генпрокуратури через реорганізацію Департаменту спецрозслідувань намагається ліквідувати «незручний» для нього орган.

Керівництво Генпрокуратури через реорганізацію Департаменту спецрозслідувань намагається ліквідувати «незручний» для нього орган.

Про це в інтерв’ю Громадському заявив керівник Департаменту спецрозслідувань сергій Горбатюк.

На його думку, метою реорганізації Департаменту є вплив на рішення у кримінальних справах.

«Вони вирішили в такий спосіб — під маскою начебто легітимності, у зв’язку зі створенням Державного бюро розслідувань, все ж таки реформувати цей незручний департамент для того, щоб мати можливість впливати на кримінальні провадження і явно не з метою дотримання закону, не з метою притягнення до відповідальності, а виключно, щоб виконувати чиїсь прохання, бажання», — сказав Горбатюк.

Також в інтерв'ю Громадському Горбатюк заявив, що процедура реорганізації Департаменту спеціальних розслідувань Генпрокуратури передбачає виведення за штат всіх працівників та новий набір. Таким чином вище керівництво ГПУ хоче впливати на прокурорів та слідчих, а також вибірково притягати до відповідальності фігурантів кримінальних справ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Діяльність генпрокурора Луценка не має нічого спільного із законом» — інтерв'ю з Сергієм Горбатюком

За словами Горбатюка, генпрокурор Луценко неодноразово намагався втручатися в підслідні йому справи.

Раніше в ефірі Громадського керівник Деепартаменту спецрозслідувань сказав, що в його підрозділу забирали провадження, які мали перспективу завершення.

Горбатюк також повідомляв, що Департаменту спецрозслідувань Генеральної прокуратури України створювали перешкоди, через які, наприклад, понад 5 місяців не розслідувалася справа колишнього політтехнолога Януковича Пола Манафорта.

22 червня народний депутат Мустафа Найєм написав у Facebook про те, що генпрокурор Юрій Луценко планує ліквідувати Департамент спеціальних розслідувань Генпрокуратури

Пізніше речниця генпрокурора заявила, що Департамент спецрозслідувань Генпрокуратури мають намір трансформувати у слідче управління.

Пов`язані новини