УКРАЇНА

Луценко про вбивство Шеремета: Є інформація, яка може вивести на виконавців і замовників

21 серпня, 2018 09:12
УКРАЇНА/Луценко про вбивство Шеремета: Є інформація, яка може вивести на виконавців і замовників
Зберегти
Вигляд
Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що у слідства є інформація, яка, можливо, виведе на виконавців та замовників вбивства журналіста Павла Шеремета.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що у слідства є інформація, яка, можливо, виведе на виконавців та замовників вбивства журналіста Павла Шеремета.

Про це Луценко повідомив в інтерв'ю «Українській правді».

«У нас зараз є інформація, яка ймовірно виведе нас як мінімум на виконавців, а потім і на замовників. Але можливо. Підкреслюю це слово», — сказав Луценко.

Він зазначив, що за останній місця (ймовірно серпень) слідство має «одну ниточку, яка приведе до відповіді».

«За останній місяць ми маємо одну ниточку, яка, можливо, приведе нас до відповіді в цьому питанні. Я тримаю це на своєму контролі. Йдуть дуже активні слідчі дії. Крапка. Більш нічого не скажу», — сказав Луценко.

12 серпня у Нацполіції заявили, що розголошення додаткових відомостей про розслідування у справі вбивства журналіста Павла Шеремета може негативно вплинути на його результати, адже досі не встановлені причетні до злочину.

Журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня 2016-го о 7:45 ранку внаслідок вибуху машини. Він їхав на ранковий ефір своєї програми. 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Щоб розслідувати вбивство потрібна тільки воля української влади» — інтерв'ю з матір'ю Павла Шеремета

Убивство журналіста Павла Шеремета, розслідування якого високопосадовці публічно називали «справою честі», досі залишається нерозкритим. У Генпрокуратурі повідомили, що відпрацьовують 4 версії щодо вбивства Павла Шеремета.

З моменту вбивства слідство відмовлялося від оприлюднення суттєвої інформації стосовно ходу розслідування, для якого була створена спецгрупа із залученням ФБР.

Попри численні експертизи, допити понад 1000 осіб, вилучення відео з камер спостереження обсягом понад 150 терабайт, наразі у справі про вбивство Шеремета немає жодного офіційного підозрюваного. У МВС заявляють, що розслідування справи ускладнює російське громадянство Шеремета.

10 травня 2017-го журналісти презентували фільм-розслідування про вбивство журналіста Павла Шеремета.У ньому йдеться про те, що співробітник СБУ Ігор Устименко був біля дому Шеремета в ніч перед вбивством.

Співзасновник міжнародного проекту розслідування корупції та організованої злочинності OCCRP Дрю Салліван вважає, що українська влада свідомо не розслідує вбивство журналіста

Попри вимоги журналістів, у день других роковин вбивства Шеремета публічного звіту про хід розслідування правоохоронці не надали.

У Київській міській держадміністрації розробили проект рішення про створення скверу імені Павла Шеремета.

 

Пов`язані новини