Технології

Литовська компанія збудує сонячну електростанцію на Житомирщині за 30 млн євро

20 серпня, 2018 12:30
Технології/Литовська компанія збудує сонячну електростанцію на Житомирщині за 30 млн євро
Зберегти
Вигляд
Литовська група компаній Modus Grupe оголосила про намір збудувати на Житомирщині сонячну електростанцію потужністю 35 мегават. Загальна вартість проекту оцінюється на рівні 30 мільйонів євро.

Литовська група компаній Modus Grupe оголосила про намір збудувати на Житомирщині сонячну електростанцію потужністю 35 мегават. Загальна вартість проекту оцінюється на рівні 30 мільйонів євро.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України.

Як повідомляється, Modus Grupe наразі реалізує проекти переважно у Литві та Білорусі, проте цікавиться виходом на український ринок.

«Modus Grupe перебуває у постійному пошуку нових можливостей для інвестування у «зелені» проекти по всій Європі. Сьогодні у фокусі уваги компанії саме Україна із значним потенціалом розвитку відновлюваної енергетики та сприятливим законодавчим полем», — повідомляють у Держенергоефективності, посилаючись на інформацію литовської компанії.

Там також додають, що окрім сонячних електростанцій, іноземна компанія планує будувати в Україні біоелектростанції.

Раніше Словенська компанія Riki d.o.o. перемогла у тендері на розробку та будівництво сонячної електростанції на Житомирщині.

На початку липня 2018 року у Кам’янці-Подільському відкрили єдину в Україні теплову біоелектростанцію.

Раніше повідомлялось, що 25% електроенергії в світі виробили з альтернативних джерел енергії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Дорога, проблемна і потрібна: майбутнє «зеленої енергетики» в Україні

Раніше стало відомо, що компанія «ДТЕК» Ріната Ахметова хоче побудувати одну з найбільших сонячних електростанцій у Європінеподалік Дніпра.

Як повідомлялось, 26 квітня в Україні ввели в експлуатацію найбільшу сонячну електростанцію в Україні, потужність якої складе 50 мегават.

Нагадаємо, що в Міненергетики повідомляли, що за перші 3 місяці 2018 року виробництво електрики з альтернативних джерел в Україні зросло на 30%.

З початку 2018 року кількість сонячних електростанцій в Україні зросла на 13%. Так, за даними Кабміну, за січень-березень 2018 року в Україні ввели в експлуатацію стільки ж сонячних електростанцій, скільки за половину 2017 року.

Раніше в уряді анонсували будівництво сонячних електростанцій у Чорнобильській зоні. Там вважають, що зможуть перетворити зону відчуження на «найбільш інноваційний майданчик у світі».

Також у державному Укренерго анонсували  будівництво енергоакумулюючих станцій загальною потужністю 2,5 гігават енергії. Необхідність у будівництві акумуляторів пояснюють зростанням частки генерації електроенергії з відновлювальних джерел.

Пов`язані новини