Світ

Манафорту пред’являть нові звинувачення в тиску на свідків 15 червня

12 червня, 2018 00:42
Світ/Манафорту пред’являть нові звинувачення в тиску на свідків 15 червня
Зберегти
Вигляд
Колишньому раднику кампанії Трампа, екс-політтехнологу Януковича Полу Манафорту 15 червня оголосять в суді нові звинувачення у справі про тиск на свідків.

Колишньому раднику кампанії Трампа, екс-політтехнологу Януковича Полу Манафорту 15 червня оголосять в суді нові звинувачення у справі про тиск на свідків. Справу проти Манафорта розслідує спецпрокурор Роберт Мюллер, який займається провадженнями про втручання Росії у президентські вибори США 2016.

Про це повідомляє Reuters.

Судове засідання у справі Манафорта відбудеться у федеральному суді Вашингтона. Сам Манафорт перебуває під домашнім арештом та зобов’язаний носити електронний браслет стеження.

На початку червня спеціальний прокурор США Роберт Мюллер, який займається розслідуванням втручання Росії у президентські вибори у США в 2016 році, звинуватив колишнього главу передвиборного штабу Дональда Трампа Пола Манафорта у спробах тиску на свідків у справі.

Пізніше громадянин України Костянтин Килимник став відповідачем у справі, яку розслідує спецпрокурор Робет Мюллер проти екс-голови виборчого штабу Трампа та колишнього політтехнолога Януковича Пола Манафорта. Справа стосується зв'язків Манафорта з Росією, зокрема її Головним розвідувальним управлінням.

30 жовтня 2017 року Полу Манафорту і його бізнес-партнеру Ріку Гейтсу висунули звинувачення за 12 пунктами, зокрема у відмиванні грошей і таємній змові. Пізніше їх взяли під домашній арешт.

Екс-політтехнологу Манафорту загрожує 305 років ув'язнення.

Усього, згідно з документами, Манафорт отримав понад 12 мільйонів доларів від Партії регіонів з 2007 по 2009 роки. Також повідомлялося, що в США розслідуватимуть можливу участь Манафорта в корупційних схемах в Україні

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Російське розслідування» в США: арешт Манафорта й брехня ФБРівцям

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Манафорт здійснив з десяток поїздок до України після Майдану» — інтерв'ю Громадського з американським публіцистом Франком Фоером. 

Пов`язані новини