Життя

Мангера бачили в компанії підозрюваних Левіна та Павловського до нападу на Гандзюк — прокуратура

Життя/Мангера бачили в компанії підозрюваних Левіна та Павловського до нападу на Гандзюк — прокуратура
Зберегти
Вигляд
Підозрюваного у замовленні вбивства Катерини Гандзюк голову Херсонської облради Владислава Мангера регулярно бачили в херсонському кафе «Сандро» у компанії інших фігурантів справи — Олексія Левіна та Ігоря Павловського.

Про це йдеться у клопотанні прокуратури, передає кореспондентка Громадського.

Сам Владислав Мангер зазначив, що дійсно знає Левіна як «активного та ініціативного» помічника депутата облради Миколи Ставицького.

«У цьому кафе я зустрічався ще з чоловіками 100, з якими я зустрічаюсь майже кожен день, вони зі мною сидять за одним столом і так само спілкуються. Я не відмовляюсь від того, що знав пана Левіна, я не відмовляюсь, що я спілкувався з ним рівно настільки, наскільки міг спілкуватися з помічником депутат обласної ради», — сказав Мангер.

Раніше прокурори заявили, що Мангер та Левін платили іншим фігурантам справи за мовчання.

Нагадаємо, Мангер звинуватив в організації нападу на Гандзюк генерала СБУ Данила Доценка. У Службі безпеки України звинувачення генерала Данила Доценка в організації нападу на радницю міського голови Херсона Катерину Гандзюк назвали «абсурдом».

За даними слідства, на початку липня 2018 року Владислав Мангер вирішив організувати умисне вбивство Катерини Гандзюк. Як зазначають в Генпрокуратурі, він пішов на злочин «керуючись особистісною неприязню, яка в нього виникла на підставі активної громадської позиції Гандзюк».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Мангер — один із замовників, але не верхівка»: волонтер Синіцин про справу Гандзюк

Нагадаємо, 11 лютого голові Херсонської облради Владиславу Мангеру оголосили підозру в організації вбивства радниці міського голови Херсона Катерини Гандзюк. Прокуратура просить взяти Мангера під варту на 2 місяці без застави. Мангер, коментуючи звинувачення у причетності до вбивства Гандзюк, сказав, що не знав Гандзюк особисто, а обвинувачення назвав «взятими з інтернету». Раніше бюро Херсонської обласної організації «Батьківщини» виключило з партії Мангера, а також рекомендувало йому піти з посади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто такий Владислав Мангер, і чому його підозрюють в організації вбивства Катерини Гандзюк

28 січня батько Катерини Гандзюк, виступаючи на засіданні комісії щодо її вбивства, згадав прізвище Мангера. Він назвав «Батьківщину» та «Блок Петра Порошенка» «партіями вбивць» його доньки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто замовив Катю Гандзюк?

Херсонську активістку, а також радницю міського голови Катерину Гандзюк 31 липня облили кислотою. Вона виконувала обов'язки керівника справами виконавчого комітету Херсонської міської ради. Жінка з опіками потрапила в реанімацію. 4 листопада Катерина Гандзюк померла в лікарні. Активісти та знайомі повідомили, що вона померла від розриву тромбу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Ми повинні знати ім'я замовника» — наша остання розмова з Катею Гандзюк

Пов`язані новини