Партія «Опозиційна платформа — за життя» не має наміру висувати кандидатуру Віктора Медведчука на керівні посади Верховної Ради.

Про це заявив член підготовчої депутатської групи Вадим Рабінович, пише «Інтерфакс-Україна».

«Медведчук не буде висувати свою кандидатуру, і наша партія не буде його висувати з тієї простої причини, що він вже був і віцеспікером, і першим віцеспікером, і сьогодні він зосередиться на партійній роботі», — сказав Рабінович журналістам перед початком засідання підготовчої депутатської групи.

Відповідаючи на запитання, на які комітети претендуватиме «Опозиційна платформа — за життя», Рабінович сказав: «Зазвичай, в будь-якій країні світу опозиція має бюджетний комітет, регламентний комітет, комітет з питань свободи слова».

«Опозиційна платформа — За життя».

Водночас новообраний народний депутат від «Опозиційної платформи — За життя Олександр Пузанов заявив, що його партія в парламенті наполягатиме на отриманні посади віцеспікера і контролю над комітетами з питань свободи слова та з питань регламенту.

Пузанов також зазначив, що опозиція наполягатиме на створенні комітету «з комплексного розв’язання проблем Донецької і Луганської областей».

Раніше Медведчук заявив, що не претендує на посаду віцеспікера Ради.

Нагадаємо, 21 липня в Україні відбулися дострокові парламентські вибори. Явка за даними з усіх 199 округів склала 49,84%. Це найнижча явка в історії українських виборів до Ради.

За підсумками дострокових парламентських виборів президентська партія «Слуга народу» отримала більшість у Раді й самостійно сформує уряд

Поділитись: