УКРАЇНА

Медведчук планує подати до суду через заяву Луценка

30 березня, 2018 15:27
УКРАЇНА/Медведчук планує подати до суду через заяву Луценка
Зберегти
Вигляд
Екс-депутат, кум президента РФ Віктор Медведчук заявивив про намір подадати до суду через заяву генпрокурора Юрія Луценка про ймовірну причетність Медведчука до діяльності депутатки Савченко та екс-переговорник щодо звільнення заручників Рубана.

Екс-депутат, кум президента РФ Віктор Медведчук заявивив про намір подадати до суду через заяву генпрокурора Юрія Луценка про ймовірну причетність Медведчука до діяльності депутатки Савченко та екс-переговорник щодо звільнення заручників Рубана.

Про це він заявив в інтерв'ю BBC Україна.

Медведчук відкинув звинувачення генпрокурора.

«Я впевнений, що генпрокурор не має права робити подібні публічні заяви, які є політично мотивованими. На сьогодні я вивчаю підстави для того, щоб звернутися до суду до пана Луценка про захист честі і гідності. Щойно ці підстави будуть встановлені, я це, безумовно, зроблю» — зазначив він.

«Той мозковий центр, який шукає пан Луценко, — це не я, і не «Український вибір», — додав екс-депутат.

Медведчук наголосив, що з депутаткою Савченко «у нього жодних контактів ніколи у житті не було».

«Я займався питанням звільнення Савченко і вважаю, що зробив дуже багато для того, щоб вона була звільнена з російської в’язниці та приїхала в Україну» — додав він.

Нагадаємо, 26 березня генпрокурор Юрій Луценко в ефірі програми «Свобода слова» заявив: «Я впевнений, що існує якийсь глобальний план зі зміни, усунення конституційного ладу в Україні, і ми шукаємо його мозковий центр».

Раніше він повідомив, що Генпрокуратура вивчає «ймовірну причетність» пана Медведчука до діяльності Рубана та Савченко.

22 березня, представляючи у Верховній Раді підозру депутатці Савченко, генпрокурор Луценко заявив:

«СБУ і військова прокуратура мають головне завдання — встановити того ляльковода, який заряджає листівками, грошима, мінами, гранатами проти Української держави. Тому сьогодні тільки початок процесу, а не кінець. Ми здогадуємося, хто цей ляльковод, тому що чуємо тут гасла так званого «Українського вибору» (головою «Українського вибору» є Віктор Медвечук, — ред.) Автор цього поки що захований за лаштунками».

Луценко також заявив, що зробить все, щоб «не просто назвати прізвище, а оголосити про порушення кримінальної справи і притягнення до відповідальності головного ворога України».

В «Українському виборі» розцінили такі заяви як «тиск», метою якого є дискредитувати, усунути рух, «який згуртував навколо себе мільйони українців».

У громадському русі «Український вибір», головою якого є екс-депутат, кум президента РФ Віктор Медведчук, розцінюють спробу генпрокурора Юрія Луценка пов'язати справу депутатки Надії Савченко з цією організацією як провокацію.

22 березня Верховна Рада дала дозвіл на затримання та арешт депутатки Савченко. Генпрокурор Луценко оголосив підозру Савченко

Перед цим Луценко показав у сесійній залі парламенту фільм нібито з доказами того, як Савченко вивозила зброю з окупованих територій для теракту у Києві.

Народній депутатці Надії Савченко закидають спробу повалення конституційного ладу, посягання на життя президента України, підготовку терористичного акту, сприяння діяльності терористичної організації та незаконне володіння зброєю. Усе це тягне на довічне ув'язнення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Бабах»: у чому підозрюють Надію Савченко

За версією ГПУ, екс-переговорник щодо звільнення заручників Донбасі Володимир Рубан дав гроші Савченко на підготовку теракту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про затриманого переговорника Рубана.

Пов`язані новини