Війна

«Створення автономного регіону Донбас та зміни до Конституції»: Медведчук розповів про свій план встановлення миру

Війна/«Створення автономного регіону Донбас та зміни до Конституції»: Медведчук розповів про свій план встановлення миру
Зберегти
Вигляд
Голова політради партії «Опозиційна платформа — За життя», кум президента Росії Володимира Путіна Віктор Медведчук заявив, що має план концепції зі встановлення миру на Донбасі. Про це він сказав під час виступу на з'їзді партії.

«Цей план розроблений, він пропонує головне, що відрізняє нас від решти. Це головне полягає у тому..., що ми будемо повертати людей... виконуючи стратегічне завдання — повернути Донбас в Україну, а Україну на Донбас. Наш принцип, про який я сказав, є одним із базових принципів побудови плану концепції» — зазначив Медведчук.

Він додав, що домовленостей щодо досягнення миру на Донбасі можна досягнути у чотирикутнику Київ — Донецьк — Луганськ — Москва.

«Наш план концепції передбачає три розділи: законодавчий, адміністративний і розділ, що стосується порядку та процедури його впровадження» — сказав він.

Медведчук зазначив, що план передбачає створення на Донбасі автономного регіону у складі України та внесення змін до Конституції, які визначать статус цього регіону.

Як повідомлялося, Медведчук готується взяти участь у парламентських виборах.

Соратник Медведчука розповів Громадському, що той вирішив брати участь у виборах до Верховної Ради після перемовин президента РФ Володимира Путіна і лідера США Дональда Трампа.

Як повідомлялося, Медведчук підтвердив наявність у дружини бізнесу, що освоює нафтове родовище в Росії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Віктор Медведчук: політична легалізація

Нагадаємо, 9 листопада 2018 року у кулуарах Верховної Ради член парламентської фракції «Опозиційний блок» Юрій Бойко та лідер партії «За життя» Вадим Рабінович підписали угоду про створення політичної партії «Опозиційна платформа — За життя».

Пізніше рада новоствореної політичної платформи «Опозиційна платформа — За життя» висунула кандидатуру Юрія Бойка для участі в президентських виборах.

Пов`язані новини