Лідирують у електоральному рейтингу ймовірних претендентів на посаду президента України лідерка партії «Батьківщини» Юлія Тимошенко, телеведучий Володимир Зеленський та чинний президент Петро Порошенко.

Лідирують у електоральному рейтингу ймовірних претендентів на посаду президента України лідерка партії «Батьківщини» Юлія Тимошенко, телеведучий Володимир Зеленський та чинний президент Петро Порошенко.

Про це йдеться в опитуванні соціологічної групи «Рейтинг», проведеному 8-10 вересня.

За Тимошенко готові проголосувати 13,2 % опитаних, за Зеленського — 7,8%, за Порошенка — 6,8%.

Четверту позицію в рейтингу посів лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко — за нього проголосували б 6,6% опитаних, п'яту позицію отримав «опоблоківець» Юрій Бойко з показником 5,7%. 

Шосту — лідер партії «За життя» Володимир Рабінович з показником 5,4%, сьому — лідер «Радикальної партії Олега Ляшка» Олег Ляшко з показником 5, 2%, восьму — співак Святослав Вакарчук з показником 5%.

Рейтинг інших кандидатів — менше 2,5%, не визначилися зі своїм вибором — 17% опитаних, не хочуть брати участь у голосуванні — 12,6%.

У рейтингу партій, відповідно до опитування, лідирує партія «Батьківщина» — 14%, партія «Слуга народу» — 8,2% та «За життя» — 6,2%. Найменший показник у партії «Свобода» — 2,7%

14 вересня результати опитування дослідницьких центрів КМІС, Центру Разумкова та СОЦИС показали, що лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко продовжила лідирувати в рейтингах опитування громадян щодо майбутніх виборів президента України. Чинний президент Петро Порошенко став другим у рейтингу.

У червні 2018 року лідером президентського рейтингу залишалася Юлія Тимошенко. Чинний президент Петро Порошенко обіймав сьому позицію.

Порошенко заявив, що оголосить про балотування на виборах після початку виборчої кампанії.

Напередодні міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що не має наміру брати участь у виборах президента-2019.

Раніше генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що за будь-яких результатів виборів президента України в 2019 році має намір піти в політику.

20 червня лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявила про участь у виборах президента в 2019 році. Вона сказала, що у разі своєї перемоги на виборах проведе референдум для прийняття нової Конституції, «щоб демонополізувати владу і зробити її сильнішою та збалансованою».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Вони працюють»: чим допомагають Тимошенко політконсультанти Трампа та Орбана

У березні 2018 депутатка Надія Савченко випустила ролик із заявою про можливу участь у виборах президента.

Згідно з опитуванням громадян у квітні 2018 року президентський рейтинг очолила Юлія Тимошенко. Тоді лідером антирейтингу став чинний президент Петро Порошенко. 

Наприкінці червня опитування визначило, що ніхто з ймовірних кандидатів у президенти України не має підтримки значної частини виборців. 

4 липня Депутат Дерев’янко заявив про намір балотуватися в президенти.

 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile