У «Комітеті виборців України» заперечили інформацію журналіста Олександра Дубінського про те, що КВУ поскаржився на серіал «Слуга народу» до Центрвиборчкому за вказівкою Адміністрації президента та депутата від БПП Олександра Черненка.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському заявив голова КВУ Олексій Кошель.

Зазначимо, що Черненко раніше очолював «Комітет виборців України». Кошель нагадав, що на сьогодні «в депутатському корпусі» є чотири колишніх голови або співзасновники КВУ, які перебувають у різних фракціях.

«І ніхто з них немає жодного впливу на прийняття рішення «Комітетом виборців України». Більше того, ніхто з них не задіяний до механізмів прийняття рішень: я маю на увазі, коли обговорюються навіть в експертному форматі будь-які заяви, будь-які позиції, будь-які офіційні звіти. Ніхто з них жодним чином не причетний», — наголосив він.

Голова КВУ додав, що йому «дуже складно коментувати брудну інформацію», бо він не знає, звідки журналіст Олександр Дубінський взяв оприлюднені файли.

«Жодним чином наша організація не має відношення до цієї переписки. Ми готові до оскарження в судовому порядку, і більше того, в нас зберігаються докази: ми як правило чистимо свою електронну пошту від великої кількості листів, але за останні дні в нас залишається листування, і наших закритих груп, і нашої переписки у форматі електронної пошти gmail, як готувались ці заяви, якими експертами готувались, як відбувались переписка і обговорення», — сказав Кошель.

Він також розповів, що в середині наступного тижня буде відповідь ЦВК на звернення КВУ щодо серіалу «Слуга народу».

«Я переконаний на 100% про те, що ЦВК підтвердить нашу позицію, оскільки закон чітко вказує, що однією з форм ведення передвиборчої агітації є оприлюднення в ЗМІ відеофільмів. До цієї категорії потрапляє відомий серіал», — резюмував він.

Раніше журналіст Олександр Дубінський опублікував відео зі скріншотами та аудіозаписами, в яких нібито депутат БПП Олександр Черненко погоджує з помічником президента атаки на серіал «Слуга народу 3». Для цього нібито планують використовувати ЦВК і Нацраду з телебачення і радіомовлення. За інформацією, нібито отриманою Дубінським, згодом від Адміністрації президента прийшла вказівка написати звернення від імені «Комітету виборців» (КВУ).

Зазначимо, що КВУ закликав кандидата в президенти Володимира Зеленського оплатити трансляцію фільму «Слуга народу 3» з виборчого фонду, оскільки вбачає в показі стрічки передвиборчу агітацію на його користь.

Сам Черненко назвав оприлюднену переписку фейковою, а аудіофайли — справжніми, але вирваними з контексту й скомпільованими.

Як повідомлялося, активісти Громадянської мережі ОПОРА заявили, що безкоштовні концерти Студії «Квартал 95» можна вважати підкупом виборців на користь Володимира Зеленського.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ VoxCheck: Володимир Зеленський — про НАТО та МВФ

Нагадаємо, 25 січня Зеленський подав документи у ЦВК для реєстрації кандидатом у президенти. Зеленський йде у президенти від партії «Слуга народу».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Порошенко, Зеленський чи Тимошенко? Соціологи про вибори-2019

ЦВК зареєструвала 44 кандидати в президенти України.

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня.

Поділитись: