Комунальне підприємство Дніпропетровської облради «Аульський водовід» попередило про можливе припинення постачання питної води мешканцям Дніпра та області через нестачу хлору.

Комунальне підприємство Дніпропетровської облради «Аульський водовід» попередило про можливе припинення постачання питної води мешканцям Дніпра та області через нестачу хлору.

Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Зазначається, що на підприємстві склалася надзвичайна ситуація через відсутність хлору, викликана зупинкою виробництва «Дніпроазоту».

«Аульський водовід» має запасів хлору до 9 години ранку 17 липня.

«Через відсутність реагенту для знезараження води КП ДОР «Аульский водовід» може припинити постачання питної води споживачам міст Дніпро, Кам’янське, Верхньодніпровськ та прилеглих населених пунктів Дніпропетровського, Криничанського та Верхньодніпровського районів», — наголосили у прес-службі підприємства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хлорний конфлікт: чи загрожує українцям нестача питної води

15 червня у підприємстві «Дніпроазот» повідомили, що припиняються свою роботу в зв'язку зі збитковістю. За словами глави правління підприємства Сергія Сідорова, завод вимушений зупинити роботу через здорожчання природного газу, який є сировиною для виробництва і складає близько 80% у вартості продукції підприємства.

Підприємство «Дніпроазот​»​ є виробником і постачальником рідкого хлору і соляної кислоти, які необхідні для очищення води.

6 липня Київводоканал заявив про загрозу постачанню питної води в Україні. Згодом Київводоканал повідомив, що водоканали України наразі розглядають різні способи знезараження води, як альтернативу хлору

«Європейська бізнес асоціація» зазначила, що виробники напоїв можуть закрити діяльність через дефіцит хлору. А «Громадське радіо» повідомило, що ідеться про Carlsberg, Coca-Cola і PepsiCo.

Однак, виконавча директорка «Європейської бізнес асоціації» Анна Дерев'янко у коментарі Громадському заперечила цю інформацію. 

Також, на запит Громадського, у Carlsberg повідомили, що не закривають завод в Україні через дефіцит хлору, але чекають від Уряду допомоги. Coca-Cola і PepsiCo також спростували інформацію про закриття виробництва в Україні, оскільки знайли альтернативу хлору «Дніпроазот». 

Поділитись: