Війна / Донбас

«Ми продовжимо накладати на Росію санкції» — Держдеп США про незаконні вибори на Донбасі

Держдеп США
Війна/Донбас/«Ми продовжимо накладати на Росію санкції» — Держдеп США про незаконні вибори на Донбасі
Зберегти
Вигляд
У Державному департаменті Сполучених Штатів заявили, що США засуджують «вибори» на Донбасі, а також пообіцяли, що Вашингтон продовжить накладати на Росію санкції до повного виконання Мінських домовленостей.

Про це йдеться в заяві речниці Держдепа Гізер Нойєрт.

«Якщо Росія розраховувала, що незаконні «вибори» 11 листопада призведуть до міжнародного визнання її маріонеток, то міжнародна реакція доводить, що вона помилилася», — наголосила вона.

Також у повідомленні йдеться, що США приєднуються до європейських союзників у засудженні «цього фарсу» і виступають проти порушення суверенітету і територіальної цілісності України.

«Ми продовжимо накладати на Росію санкції, пов’язані з Україною, поки Москва не виконає повністю Мінські угоди і не поверне Крим Україні», — підкреслили в Держдепі.

Нагадаємо, на «виборах» ватажків окупованої території Донеччини та Луганщини перемогли чинні «керівники» Денис Пушилін та Леонід Пасічник

Зазначимо, що кінцеві результати підтвердили попередні результати та прогнози Служби безпеки України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Несправжні вибори у несправжніх республіках: ватажків окупованого Донбасу РФ обрала заздалегідь

Раніше Сполучені Штати закликали мешканців окупованої частини Донбасу бойкотувати так звані «вибори» в самоназваних «ДНР та «ЛНР», бо вони не відповідають Мінським угодам та українському законодавству.

Президент України Петро Порошенко у Парижі обговорив псевдовибори на Донбасі з канцлеркою ФРН Ангелою Меркель та президентом Франції Еммануелем Макроном. За словами Порошенка, лідери «висловили тверду позицію щодо засудження фейкових «виборів» на Донбасі і підтримки незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України».

Литва закликала запровадити санкції проти організаторів «виборів» на окупованому Донбасі.

Польща закликала Європейський союз ввести санкції проти організаторів «виборів» на окупованому Донбасі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Несправжні вибори у несправжніх республіках: ватажків окупованого Донбасу РФ обрала заздалегідь

Спеціальний представник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер заявив, що через так звані «вибори» на окупованих територія Росія дотує корумпованих лідерів Донбасу.

У НАТО заявили, що не визнають так званих виборів на окупованих територіях Донбасу, організованих Росією.

/Лев Коротаєвський

Пов`язані новини