Польща закликала Європейський союз ввести санкції проти організаторів «виборів» на окупованому Донбасі.

Заяву із засудженням так званих виборів та заклику до санкцій опублікувало Міністерство закордонних справ Польщі 11 листопада.

«Ми закликаємо Європейський союз разом з іншими партнерами негайно разом відреагувати (на «вибори»— ред.) шляхом зміцнення наявих обмежувальних заходів, зокрема заборонити видачу віз та заморозити активи осіб, які відповідальні за організацію так званих виборів», — йдеться у заяві.

Проте у заяві МЗС не згадали жодного конкретного прізвища.

Також Польща зазначила, що так звані вибори «підривають зусилля із врегулювання російсько-українського конфлікту та несумісні з Мінськими угодами».

У заяві ствердили своє невизнання голосування та підкреслили, що «вибори» є частиною політики російської влади.

О 7 ранку 11 листопада на окупованому Донбасі відкрилися дільниці для голосування за ватажків та «депутатів» самопроголошених «ДНР» та «ЛНР».

Сторона України в Тристоронній контактній групі назвала ще не оголошені результати «виборів» на окупованому Донбасі юридично нікчемними.

Президент України Петро Порошенко закликав громадян, які проживають на окупованих територіях самоназваних Донецької та Луганської республік не брати участі у голосування 11 листопада.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Несправжні вибори у несправжніх республіках: ватажків окупованого Донбасу РФ обрала заздалегідь

11 листопада на окупованому Донбасі почалися «вибори» ватажків та «депутатів». На посаду ватажка «ДНР» претендує п'ятеро кандидатів: нині виконувач обов'язків глави «ДНР» Денис Пушилін, суддя Олена Шишкіна, житель окупованої Донецької області Роман Храменков, колишній «заступник міністра освіти республіки» Володимир Медведєв і керівник музею ветеранів Афганістану Роман Євстифєєв.

На посади «депутатів» претендують представники руху «Донецька республіка» та «Вільний Донбас».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про тимчасового керівника так званої «ДНР» Пушиліна

На посаду ватажка самоназваної «ЛНР» претендують четверо кандидатів: нині виконувач обов'язків глави «ЛНР» Леонід Пасічник, голова Союзу працівників освіти Олег Коваль, голова територіального відділення руху «Луганський економічний союз» Людмила Руснак та голова профспілки працівників залізничного транспорту «ЛНР» Наталія Сергун. На посади «депутатів» претендують представники руху «Мир Луганщині» та «Луганський економічний 

Поділитись: