ENRU

Міграційна служба видворила з України понад 1400 іноземців протягом серпня

Лише протягом серпня 2017 року в Україні виявлено і притягнуто до адміністративної відповідальності майже 3,5 тис. порушників міграційного законодавства, винесено близько 1400 рішень про примусове повернення.

При цьому у 280 випадках винесено рішення про заборону в’їзду на територію України, повідомляє прес-служба Держміграційної служби України.

Зауважується, що такі заходи проводяться в Україні «з міркувань національної безпеки та з метою захисту українського суспільства». До цієї роботи залучені міграційна та прикордонна служби, Національна поліція та Служба безпеки України.

«У разі виявлення іноземця або особи без громадянства, які не мають підстав для перебування в Україні, або строк дії таких підстав закінчився, такі особи підлягають притягненню до адміністративної відповідальності, при цьому відносно них виноситься рішення про примусове повернення. У разі невиконання такого рішення, матеріали скеровуються до суду для винесення рішення про примусове видворення», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що вранці 2 серпня у Києві співробітники поліції затримали брата Міхеіла Саакашвілі. Згодом стало відомо, що Давида Саакашвілі доставили до міграційної служби у Печерському районі і що його планують вислати з України.

У МВС пояснили, що його доставили у міграційну службу, оскільки його дозвіл на проживання було анульовано.

Згодом брата Саакашвілі Давида відпустили з Печерського районного відділу Державної міграційної служби.

Пізніше Державна міграційна служба зазначила, що брата Саакашвілі можуть примусово видворити за відсутністю підстав перебування в Україні.

ЧИТАЙТЕ: «Брат-2»: Що відомо про Давида Саакашвілі та його затримання.