ENRU

Міністр оборони: Павловському тікати немає куди

Міністр оборони Степан Полторак переконаний, що його заступник Ігор Павловський повинен нести відповідальність у разі, якщо в суді буде доведена його причетність до розтрати понад 149 млн гривень бюджетних коштів.

Про це він заявив під час брифінгу, передає УНІАН.

«Павловський виконував свої обов'язки з першого дня агресії, виконував їх досить високопрофесійно, був керівником АТО «Маріуполь» під час активних бойових дій, але якщо він причетний до злочину, він повинен за це відповісти», — заявив міністр.

У той же час Полторак звернувся до всіх громадян України з проханням не звинувачувати у злочині будь-яких людей до рішення суду.

Міністр також висловив переконання, що Павловському нікуди з країни не виїде. 

«Будучи керівником АТО «Маріуполь», він отримав три кримінальні справи в РФ. І я сумніваюся в тому, що у нього є гроші, судячи з його декларації, для того, щоб бігти в Європу або на якісь острови. Слідство повинно бути проведено абсолютно об'єктивно, своєчасно, без затягувань, і ми повинні отримати відповідь. Якщо він корупціонер, він повинен сидіти в тюрмі. Якщо він не причетний до цього, або його провини там немає, суд про це повинен сказати. Якщо ми так працювати не будемо, а будемо відразу звинувачувати людей, то у нас буде велика проблема», — заявив Полторак.

11 жовтня детективи НАБУ затримали чотирьох осіб у справі про корупційні схеми із закупівлею палива для армії.  

Двом високопосадовцям Міністерства оборони вручили підозру — Ігорю Павловському і директору Департаменту держзакупівель і матеріального забезпечення Володимиру Гулєвичу.

Про інших двох затриманих у справі наразі інформації немає: ані хто вони, ані яку роль відігравали в корупційній схемі.

За інформацією НАБУ, чиновники Міноборони завдали Україні збитків майже на 150 мільйонів гривень через корупційні схеми із закупівлею палива для армії.

Сам Павловський звинувачення заперечує

ЧИТАЙТЕ: Що відомо про затриманих високопосадовців Міноборони.

Обвинувачення вимагатиме для заступника міністра оборони арешт із заставою 75 млн. Павловському загрожує від 8 до 12 років ув'язнення з конфіскацією майна. 

Заступник секретаря РНБО Гладковський готовий взяти на поруки Павловського.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram