Міністерство оборони Ізраїлю разом зі стартап-компанією Vocalis Health розробляє мобільний додаток, який допомагатиме виявляти симптоми коронавірусу за голосом людини.

Як передає Reuters, вже цього тижня для проєкту почнуть відбирати голоси хворих на COVID-19.

«Ці голоси будуть проаналізовані з використанням алгоритму на основі штучного інтелекту, аби виявити унікальний «голосовий відбиток», — йдеться в повідомленні Міністерства.

Там зазначають, що коронавірус вражає дихальну систему, відтак його ознаки можна визначити за голосом і диханням людини.

Додаток використовуватимуть для віддаленої діагностики та моніторингу. Дослідники сподіваються, що він допоможе визначати пріоритети тестування, госпіталізації людей, а пацієнтам з легкими симптомами — залишатися вдома.

Наразі алгоритм буде доступний лише медпрацівникам і пацієнтам, які беруть участь в дослідженні. Водночас на сайті компанії кожен може надіслати розробникам свій записаний голос для дослідження.

Станом на вечір 24 березня в Ізраїлі зафіксували понад 1600 випадків інфікування коронавірусом, 3 з них летальні.

12 березня прем'єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу розпорядився закрити на карантин школи та університети країни, щоб сповільнити поширення коронавірусу SARS-CoV-2. 

Також ізраїльські високопосадовці заявляли, що ізраїльські спецслужби провели спецоперацію й закупили 100 тисяч тестів на коронавірус у країн Перської затоки. Останні офіційно не визнають Державу Ізраїль.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Станом на ранок 24 березня у світі офіційно зареєстрували 381 499 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2, 16 557 смертей та 101 794 випадки, коли пацієнти успішно одужали після зараження.

Поділитись: