Міноборони Росії звинуватило телеканал «1+1» в «нарізці» інтерв'ю росіянина Віктора Агеєва, який в ефірі українського телебачення визнав, що уклав контракт перед виправленням до Луганська.

Міноборони Росії звинуватило телеканал «1+1» в «нарізці» інтерв'ю росіянина Віктора Агеєва, який в ефірі українського телебачення визнав, що уклав контракт перед виправленням до Луганська.

Про це йдеться в прес-релізі Південного військового округу, передає ТАСС.

«В опублікованих через недогляд СБУ відеокадрах Агеєв сам заявив, що і так званий «контракт» і своє «військове звання єфрейтор» він підписував і отримував, перебуваючи в Луганську, де російських військовослужбовців не було і немає», — йдеться в повідомленні Міноборони.

При цьому в викладених в інтернет фрагментах інтерв'ю таких слів Агеєва немає.

Але в повній розшифровці на сайті телеканалу Агеєв каже: в своїй російській військовій частині йому обіцяли, що контракт «можна підписати вже тут в ЛНР».

Після цього він неодноразово наголошує, що контракт підписував в Росії, а в «ЛНР» отримував тільки повідомлення про присвоєння звання єфрейтора.

У Міноборони РФ зазначили, що контракт Агеєва не могли оформити за чотири дні, як про це сказав росіянин, тому що підготовка документів займає місяць.

Такого Агеєв також не казав. Він сказав, що провів у військовій частині в Новочеркаську чотири дні до виправлення в Луганськ.

Скільки часу займало оформлення контракту, в інтерв'ю не сказано.

Як наголошують в Міноборони РФ, командування названої Агеєвим військової частини 65246 розташоване не в Новочеркаську, «відповідно, ніхто з командування цієї частини ніколи не зустрічався і не міг там з Агеєвим підписувати контракт».

Раніше в інтерв'ю «ТСН» Агеєв підтвердив службу за контрактом в армії РФ.

Нагадаємо, що 24 червня військові Збройних сил України знешкодили  диверсійно-розвідувальну групу бойовиків та взяли у полон 4 осіб, один з яких виявився мешканцем Алтайського краю Росії, громадянин Росії Віктор Агеєв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З Алтаю в Жолобок: шлях російського військового Агеєва до «ЛНР».

Російське військове відомство офіційно заявило що Агєєв був звільнений в запас в травні минулого року, а контрактну службу Агеєв не проходив.

Пізніше в «ЛНР» повідомили, що внесли Агеєва в списки на обмін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Я вірила, що нас немає в Україні» — інтерв'ю з матір'ю росіянина Агеєва.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: