Міністерство освіти і науки вирішило перевести своїх працівників на дистанційний режим роботи та припинити прийом громадян. Водночас уся кореспонденція, зокрема звернення, будуть опрацьовувати у звичному режимі.

Про це повідомляє пресслужба відомства з посиланням на наказ Міносвіти № 406 від 16 березня.

Наказ підписав виконувач обов’язків міністра відомства Юрій Полюхович.

Також скасовують чи відтерміновують раніше заплановані наради, перевірки, атестаційні та акредитаційні експертизи тощо.

«Рішення про перехід роботи міністерства на дистанційний формат було ухвалено відповідно до рішень президента, РНБО, уряду та столичної влади. У період, коли держава вживає максимум заходів, щоб не допустити поширення коронавірусної інфекції, ми також маємо подбати про безпеку та здоров’я своїх працівників», — зазначив в.о. міністра.

Водночас він наголосив, що навіть у дистанційному режимі Міносвіти продовжить виконувати всі необхідні завдання.

На час призупинення прийому громадян відправити звернення можна на поштову (м. Київ, пр. Перемоги, 10) чи електронну адресу ([email protected]) відомства або ж залишити у скриньці для прийому кореспонденції.

Нагадаємо, з 12 березня по всій Україні почався карантин у зв’язку з розповсюдженням у світі коронавірусу. Так, усі навчальні заклади, включно з приватними, закрили на три тижні, до 3 квітня. Також в країні обмежили масові зібрання понад 200 людей.

З 16 березня Україна на два тижні закриває кордон для іноземних громадян, щоб обмежити поширення коронавірусу.

Наразі відомо про 7 випадків інфікування коронавірусом в Україні: 4 випадки в Чернівецькій області, 1 в Житомирській (летальний), 2 у Києві.

Поділитись: