Життя / Соціальний захист

Мирова угода з Києвом не передбачає списання пені та штрафів — Нафтогаз

Нафтогаз
Життя/Соціальний захист/Мирова угода з Києвом не передбачає списання пені та штрафів — Нафтогаз
Зберегти
Вигляд
У Нафтогазі повідомили, що мирова угода, яку компанія уклала з київською міською владою для відновлення постачання гарячої води, не передбачає списання неустойки, пені та штрафів, адже ці платежі «не були предметом цієї угоди».

Там повідомляють, що списали штрафи та пензу за боргами компанії Ріната Ахметова «Київенерго», і таке списання мало б відбутися незалежно від укладання мирової угоди.

«Якби Київтеплоенерго спокійно виконав закон ще у квітні, ці штрафи і пені були б списані так само, але люди не сиділи б півроку без гарячої води», — повідомили у Нафтогазі.

Раніше у Київській міській державній адміністрації повідомляли, що «за результатами переговорів уклали мирову угоду з Нафтогазом, в рамках якої не передбачено сплати пені та штрафів». Таку «економію» київська влада оцінила у 2 мільярди гривень.

12 жовтня Нафтогаз почав постачати газ Київтеплоенерго. Як зазначив Нафтогаз, тепер Київ має всі можливості на відновлення постачання гарячої води.

Раніше прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що гаряча вода у столиці має з’явитись до 7 жовтня.

2 жовтня стало відомо, що київське комунальне підприємство, яке має здійснювати постачання гарячої води мешканцям столиці, закупило у свого попередника, компанії Ріната Ахметова «Київенерго» майна на 269 мільйонів гривень.11 вересня Київрада ухвалила остаточне рішення про успадкування боргів «Київенерго» за газ перед Нафтогазом.

Раніше у Київраді ухвалили рішення про створення комунального підприємства Київтеплоенерго, яке взяло на баланс тепломережі від ПАТ «Київенерго», включаючи котельні та ТЕЦ.

Водночас, у новоствореному комунальному підприємстві відмовлялися ставати правонаступниками боргів «Київенерго», через що у Нафтогазі відмовляються постачати газ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому в Києві немає гарячої води, або що не можуть поділити київська влада і Нафтогаз

Пов`язані новини