УКРАЇНА

Місцеві вибори: за результатами паралельного підрахунку лідирує БПП — Комітет виборців

30 жовтня, 2017 18:54
УКРАЇНА/Місцеві вибори: за результатами паралельного підрахунку лідирує БПП — Комітет виборців
Зберегти
Вигляд
Згідно з результатами паралельного підрахунку голосів на місцевих виборах у об’єднаних територіальних громадах найбільшу кількість перемог мають кандидати від партії «Блок Петра Порошенка».

Згідно з результатами паралельного підрахунку голосів на місцевих виборах у об’єднаних територіальних громадах найбільшу кількість перемог мають кандидати від партії «Блок Петра Порошенка».

Про це на прес-конференції повідомив генеральний директор Комітету виборців України (КВУ) Олексій Кошель, передає «РБК-Україна».

За його словами, спостерігачі КВУ працювали в день виборів.

«Висновки щодо виборів голів та кандидатів, яких висували політичні партії. Від БПП — перемогли 60 кандидатів, від «Батьківщини» — 13 кандидатів, Аграрна партія — 5 висуванців, партія УКРОП — 1», — повідомив він.

Кошель зазначив, що дані по депутатах будуть оприлюднені пізніше.

Раніше спостерігачі зафіксували факти підвезення виборців до дільниць у Луганській та Херсонській областях. Крім того спостерігачі зафіксували брак переносних урн для голосування або відключення опалення в день виборів.

У селищі Майське Дніпропетровської області на виборчій дільниці постраждали двоє співробітників поліціїПоліція відкрила 10 кримінальних проваджень через порушення.

Нагадаємо, в Україні 29 жовтня пройшли перші місцеві вибори у 201 об'єднаній територіальній громаді. Голосування відбувалось на 1 947 виборчих дільницях. Усього до 2018 року в Україні повинні пройти перші вибори в 667 об'єднаних громадах.

Явка на виборах в об’єднаних територіальних громадах склала 48,2%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Створення територіальних громад дозволить заощадити на місцях мільйонні кошти — Гройсман. 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини