На Майдані під час акції річниці Революції Гідності сталися сутички між учасниками акції та правоохоронцями.

На Майдані під час акції річниці Революції Гідності сталися сутички між учасниками мітингу та правоохоронцями. Щонайменше, одна людина постраждала: чоловіку розбили ніс.

Про це повідомив кореспондент Громадського.

«До нас підійшов чоловік, у якого був розбитий ніс. Ми йому надали першу допомогу», — сказав у коментарі Громадському представник мобільних загонів Червоного Хреста.

За кілька хвилин штовханина припинилася, нікого не затримали. Постраждалих, за попередніми даними, немає. 

Фото: Дмитро Реплянчук/Громадське

21 листопада указом президента в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Раніше на Майдані відкрили присвячену Революції Гідності виставку «Ландшафти пам’яті». Також люди з квітами й свічками прийшли до алеї Героїв Небесної Сотні (колишня Інститутська), щоб ушанувати пам’ять загиблих на Майдані у 2014 році. 

Як об’єднати суспільство, розколоте на #зраду й #перемогу — про це в спецефірі Громадського та Суспільного 21 листопада о 19:00.

ДИВІТЬСЯ: Четверта річниця Майдану: чи виправдалися сподівання українців. 

21 листопада 2013 року після того, як уряд України призупинив підготовку до підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом, журналіст, а нині депутат Верховної Ради Мустафа Найєм закликав у Facebook прийти на Майдан, що й стало початком Євромайдану. 

Сьогодні, 21 листопада 2017 року, керівник управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк повідомив, що перші вбивства на Майдані досі не розкриті.

Убивства Сергія Нігояна, Михайла Жизневського, Романа Сеника, викрадення Ігоря Луценка та викрадення і вбивство Юрія Вербицького 22 січня 2014-го — це найрезонансніші справи Майдану. Водночас є понад вісім десятків інших епізодів. Усі вони умовно об’єднані в одну велику «Справу Майдану»

 

Поділитись: