Рівень міжнародних валютних резервів України збільшився до 20,7 мільярда доларів. Востаннє Україна мала такі великі золотовалютні запаси у жовтні 2013 року.

Про це повідомляє прес-служба Національного банку України.

Зазначається, що оновлення п'ятирічного максимуму щодо розміру золотовалютних резервів стало можливим після надходження кредиту у майже 350 мільйонів євро від Deutsche Bank, наданого під гарантії Світового банку.

«Ще два робочі дні до кінця року - і завдяки вже отриманому фінансуванню від міжнародних партнерів та сприятливій ситуації на валютному ринку Україна зможе завершити 2018 рік з міжнародними резервами на довоєнному рівні близько 20 млрд дол. США», — повідомляють у Нацбанку.

Нагадаємо, що 18 грудня Світовий банк надав Україні кредитні гарантії на 750 мільйонів доларів. Мінфін повідомляв, що планує використати гарантії для залучення кредиту двома траншами: на 400 мільйонів доларів та 600 мільйонів доларів. При цьому, перший транш планували брати кредитом у євро.

21 грудня МВФ перерахував Україні перший транш кредиту на 1,4 мільярда доларів. Кошти перерахували до міжнародних резервів, які тоді зросли до 20,1 мільярда доларів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Корупція, зростання цін і дефіцит бюджету: з чим доведеться боротися Україні, щоб отримати $4 мільярди від МВФ

Поділитись: