Світ

МОК не пустив на Олімпіаду 15 виправданих судом росіян

11 лютого, 2018 20:23
Світ/МОК не пустив на Олімпіаду 15 виправданих судом росіян
Зберегти
Вигляд
Міжнародний олімпійський комітет відмовив 13 російським спортсменам і двом тренерам, яких Спортивний арбітражний суд раніше допустив до Ігор в Пхенчхані, в запрошенні на Олімпіаду.

Міжнародний олімпійський комітет відмовив 13 російським спортсменам і двом тренерам, яких Спортивний арбітражний суд раніше допустив до Ігор в Пхенчхані, в запрошенні на Олімпіаду.

Про це йдеться в повідомленні МОК.

Раніше Олімпійський комітет Росії направив в МОК запит з метою включити 15 росіян, виправданих судом, в списки запрошених на Ігри. Члени спеціальної комісії МОК провели зустріч і вирішили відмовити в запрошенні, пояснивши це тим, що у них немає мотивувальної частини рішення CAS про виправдання російських спортсменів.

«Комісія дійшла висновку, що рішення CAS не зняло підозр в допінгу, не надавши комісії достатню впевненість у тому, що цих 13 спортсменів можна вважати чистими», — йдеться в повідомленні відомства.

Першого лютого Спортивний арбітражний суд виправдав 28 росіян, яких МОК раніше довічно дискваліфікував через можливі допінгові порушення. Після цього Олімпійський комітет Росії подав заявку на запрошення 15 росіян на Ігри в Пхенчхані.

5 грудня 2017 російську збірну відсторонили від участі в Олімпійських іграх 2018 року в Південній Кореї через допінг-скандал. Повідомлялось, що близько 300 російських спортсменів підозрюють у вживанні допінгу.

Згодом Міжнародний олімпійський комітет дозволив росіянам використовувати два з трьох кольорів національного прапору.

Згодом у РФ заявили, що готують санкції проти причетних до усунення російської олімпійської збірної від Олімпіади. Суд скасував довічне відсторонення від Олімпіади 28 російським спортсменам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Під нейтральним прапором: 7 фактів про відсторонення Росії від участі в Олімпіаді. 

Пов`язані новини