Міжнародний олімпійський комітет опублікував правила для російських спортсменів і членів делегації під час зимової Олімпіади у Пхьончхані, що відбудеться з 9 по 25 лютого.

Міжнародний олімпійський комітет опублікував правила для російських спортсменів і членів делегації під час зимової Олімпіади у Пхьончхані, що відбудеться з 9 по 25 лютого.

Відповідна інформація з’явилася на сайті організації.

Згідно з правилами МОК, російським спортсменам забороняється публічно демонструвати прапор, герб та інші символи, а також виконувати гімн Росії, і в першу чергу йдеться про соцмережі та медіаресурси.

Спортсменам з Росії дозволили вивішувати прапор країни лише у власних спальнях в олімпійському селі, і лише за узгодженням з МОК.

Їм також не дозволяється брати участь у паралельних церемоніях нагородження, під час яких не підкреслюватиметься їхній нейтральний статус.

Росіянам забороняється брати прапор своєї країни та інші символи від когось із публіки та співати гімн РФ у місцях, які мають щонайменший стосунок до Ігор, а демонстрація національної символіки у напівофіційних місцях проведення Ігор має бути погодженою з МОК.

Також усі спортсмени з Росії перед Іграми мають підписати спеціальний документ, за яким погоджуються виконувати вищезазначені вимоги.

5 грудня 2017 російську збірну відсторонили від участі в Олімпійських іграх 2018 року в Південній Кореї через допінг-скандал. Повідомлялось, що близько 300 російських спортсменів підозрюють у вживанні допінгу.

Згодом Міжнародний олімпійський комітет дозволив росіянам використовувати два з трьох кольорів національного прапору.

Згодом у РФ заявили, що готують санкції проти причетних до усунення російської олімпійської збірної від Олімпіади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Під нейтральним прапором: 7 фактів про відсторонення Росії від участі в Олімпіаді. 

Поділитись: