Президент України Володимир Зеленський заявив, що в Україні більше не буде монополістів, адже нова влада запропонувала відкриті та прозорі правила гри на ринку.

Про це він сказав під час форуму YES в Києві, 13 вересня

«Ми запропонували нормальні правила: монополістів більше не має бути в Україні, у нас має бути відкритий ринок. Я впевнений, що вони нас почують. А якщо не почують, то доведеться інші спроби знайти, як з ними говорити», — повідомив Зеленський.

Зазначимо, що напередодні Зеленський зустрівся з українським олігархом Ігорем Коломойським. Згідно з повідомленням прес-служби Офісу президента, під час розмови з Коломойським обговорювали питання ведення бізнесу в Україні та енергетичну сферу.

«Нагадаємо, у червні під час форуму «Діалог бізнесу та влади» Володимир Зеленський закликав підприємців інвестувати у відновлення інфраструктури Донбасу. Крім того, він звернувся до представників великого бізнесу з проханням допомагати державі у розв’язанні соціальних проблем», — йдеться у повідомленні.

Після запровадження нової моделі ринку електроенергії підприємства Коломойського в Україні почали зазначати втрат через різке збільшення вартості електрики для промисловості. Водночас вигоду від цього отримали компанії Ріната Ахметова, який контролює майже всі українські теплоелектростанції.

Нагадаємо, Зеленському закидають зв’язки з Коломойським, зокрема Петро Порошенко після першого туру виборів президента заявив, що доля звела його з «маріонеткою Коломойського».

Олігарх і чинний президент відкидають неформальний вплив Коломойського, хоча останній і говорив, що на виборах він та глава МВС Арсен Аваков були у «фан-клубі Зеленського». Також олігарх говорив, що після перемоги Зеленського на виборах майже не спілкується з ним, але «морально підтримує».

Голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія, коли ще був кандидатом у депутати, заявляв, що Коломойський намагається побудувати окрему групу з мажоритарників.

Поділитись: