Олігарх Ігор Коломойський розповів, що іноді спілкується з новообраним президентом України Володимиром Зеленським.

В інтерв’ю «НВ» Коломойський зазначив, що після інавгурації «іноді, рідко» спілкується з Зеленським «через журналістів».

Після інавгурації, за його словами, вони ще не зустрічалися особисто. «Через вас же [журналістів], знову ж таки, не було [зустрічі]. Через Михайла Ткача [журналіст програми Схеми: корупція в деталях] «, — пояснив мільярдер.

У відповідь на уточнювальне запитання, про що він спілкується із Зеленським, Коломойський сказав: «Морально підтримую», — і навів приклад подібних телефонних розмов: «Як справи? Все гаразд? Тримаєшся?» — «Тримаюсь ». «Важко?» — «Важко». «Ну добре, тримайся далі. Грошей немає, але ви тримайтеся ».

Бізнесмен заявив, що вони з Зеленським не обговорюють парламентські вибори. Коментуючи зауваження «НВ», що Зеленський одного разу згадав про їхню особисту зустріч, Коломойський запевнив що «офіційної зустрічі у мене з ним не було». «Може, обмовився», — відреагував на слова Зеленського мільярдер.

Раніше Зеленський повідомляв, що запропонує представникам великого бізнесу інвестувати у відновленні інфраструктури Донбасу. Крім цього, президент повідомив, що вже зустрівся із олігархами — Коломойським, Ахметовим та Пінчуком і також їм запропонував інвестувати.

Раніше Коломойський підтвердив, що в день інавгурації Зеленського зустрічався з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим, якого назвав «бойовим другом».

Літак з Коломойським прибув у Дніпро вночі 16 травня 2019-го, він не був в Україні 2 роки.

До цього Коломойський кілька разів заявляв, що повернеться в Україну після інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського. Коломойський прилетів в Україну разом зі співвласником «95 кварталу» Тимуром Міндічем та народним депутатом від партії «Відродження» Андрієм Шипком.16 травня він прибув до Києва. Олігарх заявив, що планує найближчі 5 років жити в Україні. В Україну також прилетів партнер Коломойського Геннадій Боголюбов.

Поділитись: