Аналітики найбільшого американського банку Morgan Stanley опублікували звіт, у якому погіршили свій прогноз щодо зростання економіки України та погіршили прогноз щодо курсу гривні.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Зазначається, що за прогнозами аналітиків, валюта в Україні до кінця 2019 року подорожчає до 30,5 гривні за долар, а до кінця 2020 року — до 31,5 гривні за долар.

Водночас аналітики прогнозують уповільнення економічного зростання України. Так, ВВП має зрости на 2,7% у 2019 році та на 2,6% у 2020 році. Головною причиною уповільнення економіки Morgan Stanly називає політичну невизначеність та високі темпи інфляції.

Ключовим чинником для стабільності гривні у Morgan Stanley називають продовження співпраці з МВФ. При цьому там прогнозують, що другий транш фонду Україна отримає влітку, а після виборів президента, найімовірніше, співпраця з МВФ уповільниться.

Нагадаємо, що у перший день після виборів Нацбанк послабив офіційний курс гривні на 1 копійку.

Раніше повідомлялось, що після рішень судів на користь Ігоря Коломойського у справі про націоналізацію ПриватБанку курс долара зріс на 15 копійок. Однак потім у Нацбанку повідомили, що суттєвого впливу ця подія на курс гривні не зробила.

По Україні Центрвиборчком уже опрацював 90.83% електронних протоколів голосування у другому турі президентських виборів. Володимир Зеленський обганяє Петра Порошенка на понад 48%.

Нагадаємо, Порошенко зателефонував Зеленському і привітав його з перемогою на виборах. Зеленський заявив, що вдячний йому за це. Також він не виключив того, що може призначити Порошенка на ту чи іншу посаду в уряді, якщо «цього забажає суспільство».

Поділитись: