Українські моряки з судна «Волга-Балт», яке затонуло біля берегів Туреччини, можуть повернутися до України вже 12-13 січня.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському повідомив секретар із консульських питань Посольства України в Туреччині Борис Ясинський.

За його словами, моряки з Анкари поїдуть до Стамбула для владнання всіх фінансових питань і відшкодування від страхової компанії.

«Компанія запропонувала нам виплачувати щомісячний оклад 15 числа. Але поки це все на словах. Ми повинні з ними зустрітися, і це все можливо зафіксують на папері», — повідомили моряки.

Після владнання питань зі страховою компанією вони мають приїхати до України.

Тіла трьох загиблих українців також мають транспортувати на батьківщину на вихідних 12-13 січня. Пошуки тіла четвертого загиблого продовжуються.

Нагадаємо, вранці 7 січня в Чорному морі біля берегів Туреччини затонуло вантажне судно «Волга-Балт», яке йшло під панамським прапором. Судно не витримало удару хвилі, розламалося та почало тонути.

На його борту перебувало 13 людей. 11 з них були громадянами України — четверо загинули.

МінТОТ повідомив, що судно на борту везло вугілля з Росії до Туреччини. Моряки із затонулого біля Туреччини судна заявили, що не знають походження перевезеного вугілля.

Україна підозрює, що судно незаконно перевозило вугілля з окупованих територій. Однак довести це на документах майже не може, заявив радник міністра з питань тимчасово окупованих територій Олександр Левченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чотири загиблих українці та сумнівний вантаж: що відомо про затонулий біля берегів Туреччини корабель

Поділитись: