Мерія Москви виділила на кіберспортивний турнір із «FIFA19» 37,5 мільйона рублів (15 млн грн). Судячи з офіційної трансляції, трибуни були практично порожніми. Стрім на YouTube через добу набрав лише близько 500 переглядів.

Як повідомляє Meduza, захід організувала дирекція спортивних і видовищних заходів департаменту спорту Москви на стадіоні ЦСКА. Квитки на «Moscow Cyber Cup» коштували від 300 до 500 рублів (124 — 205 грн).

У ньому заборонили брати участь іноземним кіберспортсменам і скоротили призовий фонд із мільйона рублів (412 тис. грн) до 80 тисяч (близько 33 тис. грн). За словами представника дирекції заходу, це пов’язано з правилами розробника гри FIFA — компанії Electronic Arts.

На одні тільки «послуги із виготовлення та розміщення окремих елементів інформаційно-пропагандистської кампанії для підготовки і проведення відкритих змагань з інтерактивного футболу «Москоу кібер кап» ТОВ «Медіасистеми» за конкурсом отримало 4,6 рублів (майже 2 млн грн). Проте в організації немає власного сайту, а контракт на розкрутку Moscow Cyber ​​Cup — єдина держзакупівля, в якій вона брала участь. У підсумку турнір не рекламувався у соціальних мережах і профільних ЗМІ. Більш того, у нього навіть немає власної сторінки у жодній соцмережі.

В якості ведучих були заявлені Євген Савін та Марія Командна, гонорар кожного з яких склав 450 тисяч рублів. 16 червня Командна написала у себе в твіттері, що її туди навіть ніхто не кликав.

«Чуваки, припиніть так нахабно пиляти бабки!», — резюмувала телеведуча.

Нагадаємо, тендерний комітет Агентства з розшуку та управління активами (АРМА) обрав переможцем конкурсу на управління колишньою резиденцією екс-президента України Віктора Януковича фірму «Скомпані», яка з часу заснування не здійснювала реальної господарської діяльності і не управляла до цього іншими об’єктами, як повідомляла в своїй презентації на конкурсі.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile