Через зростання захворюваності на COVID-19 Міністерство охорони здоров'я готується розгортати лікарні другої хвилі у Закарпатській, Волинській і Рівненській областях.

Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час онлайн-брифінгу 4 липня.

«У тих регіонах, де більша заповненість (ліжок — ред.) — Закарпатська, Волинська і Рівненська області — ми вже почали підготовку до розгортання лікарень другої та третьої хвилі у зв'язку із суттєвим зростанням кількості хворих на коронавірусну хворобу і зростанням кількості госпіталізацій, яку ми бачимо кожного дня», — повідомив він.

За словами міністра, заповненість ліжок у Волинській і Львівській областях, а також у місті Києві, які станом на 4 липня лідирують за кількістю хворих на COVID-19, перебуває на позначці 41-44%.

Напередодні, 3 липня, керівник управління охорони здоров’я Львова Володимир Зуб заявив про те, що лікарні міста заповнені на 95%.

Водночас заявлені цифри заповненості лікарень значно відрізняються від даних МОЗ щодо всієї Львівщини. Так, станом на 3 липня, за даними МОЗ, завантаженість ліжок на Львівщині складала 42,95%, що не перевищує допустимий показник у 50%.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль в етері «Свободи слова Савіка Шустера» також заперечив дані про таку завантаженість лікарень Львівщини.

Нагадаємо, міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що в Україні не будуть повертати тотальний суворий карантин, навіть якщо кількість активних хворих зросте.

Загалом із початку епідемії COVID-19 підтвердили у 47 677 людей. З них 21 115 людей одужали, а 1 227 — померли від ускладнень. Наразі від хвороби лікуються 25 295 людей.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: