Перелік 240 медзакладів, які обрали для розміщення пацієнтів з коронавірусом, буде переглянутий.

Про це на брифінгу 5 квітня повідомив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

«На штабі було сформовано 4 групи, до яких входять представники МОЗ, Національної служби здоров'я, а також Держслужби з надзвичайних ситуацій. І з сьогоднішнього дня ці групи поїхали до областей, щоб переглянути правильність визначення закладів, які будуть надавати медичну допомогу хворим з коронавірусною хворобою, а також надати практичні рекомендації щодо облаштування закладів, а також правильності запуску санітарного сортування», — повідомив головний санлікар.

29 березня Міністерство охорони здоров’я оприлюднило перелік 240 медичних закладів, у яких розміщуватимуть інфікованих коронавірусом українців.

Побачити усі 240 лікарень можна на дешборді НСЗУ, там є інформація про кількість місць та рівень оснащеності закладів.

Водночас згодом з'ясувалося, що не усі лікарні з цього переліку готові приймати людей з COVID-19.

Жителі Монастириськ на Тернопільщині заявляли про погане матеріально-технічне забезпечення місцевої лікарні і закликали президента Володимира Зеленського втрутитися у ситуацію.

Також працівники Одеського обласного клінічного медичного центру, який входить у перелік опорних лікарень для госпіталізації пацієнтів з COVID-19, заявили, що заклад не готовий надавати допомогу хворим на коронавірус.

3 квітня президент Володимир Зеленський заявив, що керівники деяких лікарень прикрашають інформацію щодо реального забезпечення обладнанням та іншими засобами для боротьби з коронавірусом.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

В Україні станом на ранок 5 квітня зафіксували 1251-го пацієнта із коронавірусом. Загалом 32 пацієнтів померли та 25 одужали.

Поділитись: