Президент Володимир Зеленський заявив, що керівники деяких лікарень прикрашають інформацію щодо реального забезпечення обладнанням та іншими засобами для боротьби з коронавірусом.

Про це Зеленський розповів під час традиційного відеозвернення.

«На жаль, не всі керівники медичних закладів подають достовірну інформацію щодо забезпечення та прикрашають ситуацію. Це призводить до того, що Київ бачить від регіонів одні цифри, а реальна ситуація на місці — гірша», — сказав він.

Зеленський додав, що вирішення цієї проблеми на особистому контролі головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка.

Крім цього, за словами президента, він поставив завдання «взяти на жорсткий контроль» те, як розподіляються медичні засоби та обладнання у всіх регіонах.

«До контролю будуть залучені співробітники Служби безпеки України. Все, що ми отримаємо, ми все віддаємо в області», — зазначив він.

Також Зеленський відповів на звернення медиків регіонів до нього, зокрема щодо ситуації у Монастирському районі Тернопільщини.

Раніше жителі Монастириська заявили про погане матеріально-технічне забезпечення місцевої лікарні і закликали президента втрутитися у ситуацію.

За даними Національної служби здоров'я України, в лікарні Монастириськ є 5 апартів ШВЛ.

Водночас один з лікарів Монастириської районної лікарні Віталій Тріщук написав у Facebook, що в медзакладі нині є 2 апарати ШВЛ, які можна використовувати для порятунку людей з коронавірусною хворобою.

Поділитись: